פרדיננד: "הבעיה של ורון הייתה רוי קין"

מדוע הארגנטיני נכשל ביונייטד? הבלם נזכר בימים המשותפים

מערכת אתר ערוץ הספורט  28.03.20 - 21:52
תחילת כתבה

רק לפני מספר ימים פרסמנו את ההצעה שלנו לאחד עשר השחקנים שנכשלו במדי מנצ'סטר יונייטד. אחד מהם היה חואן סבסטיאן ורון. הקשר הארגנטיני אמנם זכה בשתי אליפויות במדי השדים האדומים, אבל לא באמת הצליח להותיר חותם כמו במועדונים האחרים בהם שיחק. ריו פרדיננד, שחלק איתו את חדר ההלבשה, ניסה להסביר מדוע זה לא עבד.

הבלם האגדי של יונייטד ענה על שאלות של גולשים בחשבון האינסטגרם הפרטי שלו, שם תיאר את ההגעה של ורון כבעייתית. פרדיננד טען שהדברים לא הסתדרו בעיקר לאור כך שהמשבצת של המנהיג במרכז המגרש כבר הייתי בשליטה מוחלטת של שחקן אחר, הקפטן רוי קין: "צריך לזכור שהוא הגיע ליונייטד, אחרי לאציו ופארמה שם היה המנהיג הבלתי מעורער, הכל עבר דרכו. אצלנו זה היה קין", אמר פרדיננד.

הבלם לשעבר ניסה להוריד את האשמה מהארגנטיני: "הוא היה שחקן מדהים, עם יכולת מסירה נפלאה. מה שהרג אותו זו הנוכחות של קין. האירי היה יותר דומיננטי ממנו בחדר ההלבשה וגם על המגרש". למרות קשיי ההתאקלמות, פרדיננד הוסיף פרט מעניין מהתקופה ההיא, כשהעניק לוורון את התואר: "השער הכי יפה שאני ראיתי אי פעם באימון". הבריטי סיפר שבאחד האימונים הקשר הארגנטיני הפציץ ממחצית המגרש בעיטת ראבונה ישירות לרשת ותיאר כיצד הגיבו השחקנים: "כולם קפאו במקום, האימון נעצר וכולם אמרו: ראיתם מה קרה עכשיו? ראיתם מה ורון עשה הרגע?".