הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אימו של פפ גווארדיולה מתה מקורונה בגיל 82

סוף עצוב: המגיפה גבתה קורבן גם ממנג'ר מנצ'סטר סיטי, לאחר שאימו דולורס סאלה הלכה לעולמה בביתה שבמנרסה שבקטלוניה. המועדון: "תנחומים לפפ בזמן הקשה ביותר"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  06.04.20 - 17:03
תחילת כתבה

התפרצות נגיף הקורונה מביאה איתה לא מעט טרגדיות, וכעת היא מגיעה קרוב במיוחד לעולם הספורט: מנצ'סטר סיטי הודיעה היום (שני) כי אימו של מאמן הקבוצה פפ גווארדיולה, דולורס סאלא קאריו, הלכה לעולמה בגיל 82, בביתה במנרסה שבקטלוניה, לאחר שנדבקה בנגיף.

משפחת מנצ'סטר סיטי מדווחת בצער על מותה היום של אימו של פפ, דולורס שאלה קאריו במנרסה, ברצלונה, לאחר שנדבקה בנגיף הקורונה. הייתה בת 82", נכתב בהודעת הקבוצה."כל המעורבים במועדון שולחים את הננחומים והסימפטיה בזמן הקשה הזה לפפ, משפחתו וחבריו".

כזכור, גווארדיולה התגייס למאבק בסוף החודש שעבר, כאשר תרם סכום של מיליון יורו לטובת המלחמה הרפואית בנגיף הקורונה בספרד, לקרן אנחל דניאל סולר. רק בשבוע שעבר קרא המנג'ר ברשתות החברתיות לאוהדים להישאר בביתם בעקבות הנגיף: "נעשה את כל מה שאפשר כדי לגרום לכם להרגיש טוב יותר. נחזור חזקים יותר, טובים יותר ושמנים יותר. תישארו מוגנים, תישארו בבתים".

גווארדיולה נולד לפני 49 שנים לדולורס ו-ולנטי, בן למשפחה בת ארבע נפשות, עם שתי אחיות קטנות ואח אחד מבוגר, פרה, שהפך ברבות השנים לסוכנו של המאמן, ושל שחקנים נוספים. ספרד היא כיום המדינה השנייה, אחרי ארה"ב, בכמות ההרוגים בשטחה מנגיף הקורונה. עד כה נרשמו 135,032 מקרים של הידבקות, עם מעל 13 אלף הרוגים כתוצאה מהמגיפה.