"אתה מת": כך נראים האימונים עם זלאטן

לוק שואו סיפר על התקופה ביונייטד: "הוא היה משוגע"

מערכת אתר ערוץ הספורט  07.04.20 - 14:13
תחילת כתבה

יש שחקנים גדולים, ויש כאלה שעושים גם את החברים לקבוצה טובים יותר. זלאטן איברהימוביץ' עדיין לא פרש, אבל כבר עכשיו ניתן להגדיר אותו כאגדה חיה. השבדי הוותיק, שחזר למילאן בחורף האחרון, בילה תקופה לא ארוכה במנצ'סטר יונייטד, אך באולד טראפורד לא שוכחים אותו כל כך מהר.

לוק שואו, חברו לשעבר לשדים האדומים, סיפר איך זה להתאמן עם זלאטן: "הוא מוציא את הטוב ביותר מכולם ולא מוכן לסבול עצלנות". כזכור, ז'וזה מוריניו הביא את החלוץ ליונייטד ב-2016 ללא תמורה, לאחר שהאחרון הוביל את אינטר של המאמן לאליפות שבע שנים קודם לכן.

בנוסף, השבדי נהנה מקריירה מוצלחת בין היתר באייאקס, יובנטוס, ברצלונה, מילאן וכמובן פ.ס.ז'. למרות גילו המבוגר, הוא כבש 28 שערים בעונת הבכורה ביונייטד והוביל את הקבוצה לזכייה בגביע הליגה. לצערו ולצער האוהדים, הפציעה הקשה שהגיעה בעונה שלאחר מכן גמרה עבורו את התקופה באולד טראפורד.

למרות זאת, שואו נזכר במקצוענות של הענק השבדי: "הוא היה משוגע. הוא היה הדבר שהיה חסר לנו בחדר ההלבשה. הוא יוצא מהכלל, עדיין היה לו את הכישרון ולמרות שגילו המבוגר יחסית היה שחקן אדיר".

"גם בחדר ההלבשה הוא היה גדול. הוא סיפר הרבה בדיחות אבל כשהגיע הזמן להיות רציני, ידענו על זה", המשיך המגן. "הוא ווינר מלידה. אפילו במשחקונים קטנים באימונים, אם לא היה מנצח והיית בקבוצה שלו - הוא היה הורג אותך. אנשים ידעו שאם יזלזלו מעט ויהיו איתו בקבוצה ויפסידו - הם מתים. כולם אהבו אותו והתאכזבו שנפצע באופן קשה".