הפרו הנחיות: מוריניו העביר אימון בפארק

ביקורת קשה באנגליה על מנג'ר טוטנהאם, שהודה בטעות. דיווח: מאלדיני החלים מקורונה

מערכת אתר ערוץ הספורט  08.04.20 - 15:30
תחילת כתבה

אנגליה סוערת בעקבות צילומים של שחקני טוטנהאם מפרים את הנחיות שמירת המרחק ומתאמנים בפארק בלונדון. דבינסון סאנצ'ס וריאן ססניון נצפו רצים זה לצד זה, בעוד סרז' אורייה צילם את עצמו רץ לצד חבר לקבוצה והעלה זאת לאינסטגרם. מי שלקח היום (רביעי) אחריות על כך הוא המנג'ר, ז'וזה מוריניו, שאף העביר אימון בפארק לטנגוי אנדומבלה.

"אני מקבל שהפעולות שלי לא תאמו להנחיות של הממשלה, אסור לנו לבוא במגע עם אף אחד פרט לבני הבית שלנו", אמר הפורטוגלי. "זה חשוב מאד שכולנו נשחק תפקיד בהנחיות האלו, כדי שנמשיך לתמוך בגיבורים שלנו במערכת הבריאות ונציל חיים". גם ראש עיריית לונדון, סאדיק קאן, טען כי שחקני טוטנהאם ומוריניו בפרט צריכים להוות דוגמא.

לא מעט ביקורות נשמעו בכלי התקשורת וברשתות החברתיות בממלכה על העניין הזה, גם כלפי המנג'ר וגם השחקנים. דובר התרנגולים הוציא לאחר מכן הודעה רשמית בה נכתב: "כל השחקנים שלנו קיבלו תזכורת לכבד את נושא השמירה על המרחק בזמן שהם מתאמנים מחוץ לבית. נמשיך לחדד את המסר הזה".

בינתיים, באיטליה יש חדשות קצת יותר טובות, כשדווח שפאולו מאלדיני נבדק פעם נוספת וגילה שהוא הבריא מנגיף הקורונה. כוכב העבר של מילאן היה מבין הדמויות הגדולות הראשונות מעולם הספורט להידבק, יחד עם בנו דניאל, וכעת בארץ המגף מספרים שאחרי תקופת טיפולים קלה, הוא החלים לגמרי.