"200 מ' ליש"ט וקיין שלך": לוי עושה שריר

בעלי טוטנהאם נקב במחיר אסטרונומי. יונייטד תיענה לדרישה?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  12.04.20 - 07:53
תחילת כתבה

מנצ'סטר יונייטד? ריאל מדריד? דניאל לוי לא יוותר על הארי קיין ללא מאבק. ב"דיילי מייל" דווח שבעלי טוטנהאם נקב בתג מחיר אסטרונומי עבור החלוץ - 200 מיליון ליש"ט - בטח ובטח בהתחשב במשבר הכלכלי שמגפת הקורונה מובילה אליו.

רק בשבוע שעבר, קיין הודה שהוא לא ישאר בטוטנהאם בכל מחיר ומתברר שהמחיר די מוגזם. לוי הבהיר שהוא מוכן להיפרד מקפטן התרנגולים בקיץ כשהתמריץ הגדול מבחינתו הוא כיסוי החובות אליהם המועדון יגרר בשל המעבר לאצטדיון החדש, הנאמדים בכ-637 מיליון ליש"ט.

כמובן שאם יונייטד, המחזרת העיקרית אחרי קיין, תסכים לשפוך את סכוך העתק, תהיה זו העסקה היקרה בכל הזמנים ותשבור את שיאו של ניימאר שעבר מברצלונה לפאריס סן ז'רמן תמורת 198 מיליון ליש"ט (222 מיליון יורו). יש לציין שהשדים האדומים לא ניזוקו בצורה קשה בשל משבר הקורונה משום שהם מכניסים סכומי עתק מעסקאות חסות כאלה ואחרות.

התגובה של לוי מגיעה, כאמור, אחרי שקיין פתח צוהר לעזיבת טוטנהאם. בעלי התרנגולים נחשב לאיש עסקים ממולח והצליח להשיג סכומי עתק ממכירתם של גארת' בייל ולוקה מודריץ' לריאל מדריד. "אני רואה דמיון בין מה שאני עברתי ב-2008 כשעזבתי ליונייטד לבין מה שקיין חווה כעת", טען דימיטאר ברבאטוב.