הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

למפארד: "לא נלך בדרך של סיטי וליברפול"

מנג'ר צ'לסי: "מרוצה מהמקום ה-4. נתחיל תהליך משלנו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.04.20 - 19:21

מאז שצ'לסי זכתה באליפות ב-2017, היא לא הצליחה להתמודד על התואר פעם נוספת. הבעלים, רומן אברמוביץ', הוריד את ההשקעה והבלוז נדחקו הצידה במאבק בין ליברפול ומנצ'סטר סיטי. עצירת הליגות בשל הקורונה נתנה לכולם זמן לחשוב ומנג'ר צ'לסי פרנק למפארד ניצל זאת כדי לערוך ראיון "סיכום עונה" ב'סקיי ספורט'.

"זה יהיה טיפשי מצידי להגיד שנוכל לגשר על הפערים מליברפול ומנצ'סטר סיטי", אמר למפארד, "הם עבדו מאוד קשה בעבודה של גיוס שחקנים מובילים ומאמנים גדולים. אנחנו חייבים להתחיל תהליך משלנו, אסור לנו ללכת בדרך שלהן. הסגל שלנו העונה היה בנוי משחקנים מנוסים שעזרו לצעירים, אבל אנחנו יודעים שיש מקומות לשיפור בתוך הקבוצה".

"אני תמיד הראשון לבקר את עצמי ולהתסתכל על מה שיכולנו לעשות טוב יותר", המשיך המנג'ר, "כמאמן אתה אף פעם לא מוכן להתפשר, אבל אני די מרוצה מהמקום הרביעי כי זו הייתה עונה תחרותית וקשה מאוד. מה שקורה בעולם הקשה מאוד על התכנון שלנו מבחינת רכש, אבל יש לנו רצון לגשר על הפער מהגדולות ואני מאמין שאנחנו נוכל לאתגר אותן".

כמו כן, למפארד מחכה לרגע בו הכדורגל יחזור: "אני מתגעגע לתחושה היומיומית של להיות עם הצוות והשחקנים. כמאמן זמן ההכנות הוא חלק גדול ממה שהעבודה שלי, אבל לשחקנים עצירת הליגה קשה קצת יותר. מאוד קשה להם לשמור על כושר, אבל אנחנו מאמינים בהם ובעבודה שהם עושים מהבית. בנוסף, זה לפחות נותן זמן לפצועים להתאושש ולחזור רעננים יותר. כולם מנסים להגיע בכושר הכי טוב כשהפרמיירליג תחזור".