קווין דה בריינה: כוכב מנצ'סטר סיטי רמז על עזיבה

רומז על עזיבה? כוכב סיטי: "שנתיים בלי אלופות זה הרבה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.05.20 - 20:10
תחילת כתבה

עדיין לא ברור אם ה-1:2 של מנצ'סטר סיטי על ריאל מדריד בסנטיאגו ברנבאו היה המשחק האחרון של הקבוצה העונה בליגת האלופות, אך הוא בהחלט עלול להיות האחרון שלה בשנים הקרובות. נגד הקבוצה עומד עונש של השעייה משנתיים מהמפעל בעקבות הפרות של חוקי פייר-פליי הפיננסי, ובין הממתינים להתפתחויות נמצא גם הכוכב קווין דה בריינה.

הכוכב הבלגי, שהיה מגיבורי הניצחון במדריד, סיפר בראיון ל-HLN שאם העונש יוטל, הוא בהחלט עלול לשקול את עתידו במועדון: "אני פשוט מחכה. המועדון אמר לנו שיערער והם בטוחים ב-100 אחוז שהצדק איתם. זו הסיבה שאני מחכה וסומך הקבוצה. כשתהיה הודעה, אני אשקול את הכל. שנתיים זה הרבה זמן. אם זה יהיה שנה אחת, נראה".

לצד זאת, דה בריינה דאג להבהיר שעתידו בסיטי לא יושפע מזה של מאמנו, פפ גווארדיולה: "אני חושב שפפ יהיה פה בעונה הבאה בכל מקרה, לא משנה מה, ואז החוזה שלו יסתיים. אבל ההחלטה שלי לא תושפע ממה שפפ יעשה. כבר עבדתי עם מאמנים אחרים וכשהוא יעזוב, אני אעבוד עם מישהו אחר. אבל האמת שלא ממש ייחסתי לזה חשיבות. יש כרגע דברים חשובים יותר".

"בכנות, אני שמח מאוד בסיטי", סיכם הכוכב. "אני משחק ברחת הקבוצות הטובות בעולם ומשחק באנגליה, שלדעתי היא הליגה הכי תחרותית שיש, ואני אוהב את זה. זה אתגר להיות הכי טוב ואני צריך את זה. מה שיקרה יקרה. אבל זה לא שניסיתי לעזוב את סיטי במשך חמש שנים. הייתי רגוע גם בקשר להעברות הקודמות שלי. אף פעם לא היו לי בעיות ותמיד חיכיתי לרגע שלי".