באנגליה שוקלים: לקצר המשחקים מ-90 דקות

יו''ר הליגות: "עוד מוקדם להכתיר את ליברפול כאלופה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  05.05.20 - 12:36
תחילת כתבה

באנגליה נעשתה היום (שלישי) התייחסות למצב הבעייתי בו כלל הליגות נמצאות. יושב ראש הליגות הנמוכות במדינה, ריק פרי, טען: "מוקדם מדי להעניק לליברפול את האליפות באופן אוטומטי". יחד איתו גם באיגוד השחקנים דיברו על המצב מזווית מעניינת מאוד, כאשר היו''ר אמר שנשקלת האפשרות לקיצור אורכם של המשחקים מ-90 דקות.

ריק פרי, מי שעומד בראש שלוש הליגות הבכירות מתחת לפרמיירליג, התייחס היום לאפשרות של חידוש העונה בממלכה. בשלב זה פרי מדגיש את החשיבות לשלוש קבצות שתעלנה לפרמיירליג. פרי אמר שזה יהיה "בלתי נסבל" אם זה לא יצא לפועל. לדבריו, החלטה כזאת עשויה לייצר מצב מאוד בעייתי. באותה נשימה, אמר פרי:"עוד מוקדם להכתיר את ליברפול ולידס כאלופות בליגות שלהן". יש לציין שבעבר פרי היה מנהלה של המייטי רדס.

במקביל לפרי, גורם נוסף שהתייחס למצב היום, הוא יו"ר איגוד השחקנים באנגליה. גורדון טיילור התראיין בתכנית רדיו בממלכה וסיפק הצהרה מאוד מעניינת בנוגע לאפשרות הנשקלת שאולי תסייע לחידוש הליגה והיא קיצור המשחקים מ-90 דקות.

לדבריו של טיילור, יש לשקול כל אפשרות, גם ההזויה ביותר כדי להחזיר את הכדורגל באנגליה: "כפי שנשקלת האפשרות להגדיל את מכסת החילופים במשחק, כך גם ההצעה לערוך מחציות קצרות מ-45 דקות עלתה כרעיון". פרי הגיב לטענה זו גם, כשאמר: "כרגע אסור לפסול שום רעיון יצירתי".