קייל ווקר הפר בידוד וענה למבקרים: "רודפים אותי"

מגן סיטי יצא 3 פעמים ב-24 שע', נקנס ושבר שתיקה: "משפיע על ילדיי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  08.05.20 - 12:12
תחילת כתבה

קייל ווקר VS התקשורת באנגליה. מגן מנצ'סטר סיטי הפר את תנאי הבידוד שלו לפני מספר שבועות, כשארגן מסיבת סקס בביתו והזמין לשם שתי בחורות. הוא התנצל ונקנס, אך ביום רביעי האחרון הפר את את ההנחיות שוב. האנגלי ביקר ב-3 מקומות ב-24 שעות, מה שגרר ביקורת תקשורתית וקנס של 1,000 ליש"ט. היום (שישי) הוא שבר שתיקה והביע זעם על הרדיפה שהוא מרגיש.

"שתקתי מספיק", הודיע ווקר, "לאור הדיווחים האחרונים עלי ועל משפחתי, אין לי ברירה להתייחס לדברים. לאחרונה עברתי את אחת התקופות הקשות בחיי, אני לוקח עליה אחריות, אבל מרגיש שרודפים אותי. זה משפיע על בריאות משפחתי וגם על ילדיי הצעירים".

 

כמו כן, לפי דיווחים באנגליה ווקר הגיע למסיבת יום הולדת של אחותו, הלך לבקר את הוריו ויצא לטיול אופניים ביום למחרת: "נסעתי לשפילד כדי לתת לאחותי מתנת יום הולדת ועל מנת לדבר עם אחד האנשים הבודדים שאני סומך עליהם. היא חיבקה אותי והרגשתי אהוב, מה אני אמור לעשות? לדחוף אותה?"

"לאחר מכן נסעתי להורי כדי לקחת אוכל הביתה", המשיך מגן סיטי, "מה המשפחה שלי עשתה שמצריך פגיעה בפרטיות שלהם? אני מרגיש שכל הזמן עוקבים אחרי. אני לא מרגיש בטוח אפילו בבית שלי. אני מודע לזה שאני כדורגלן ומודל לחיקוי ולא לוקח את זה כמובן מאליו. אבל למישהו אכפת מהרגשות שלי?", תהה ווקר.

"המשפחה שלי נקרעת לגזרים", המשיך האנגלי, "לא מתחשבים בבריאות הנפש, המחלה הזו משפיעה על כל אחד באופן שונה. אני בסך הכל בן אדם שיכול לכאוב לו כמו כל אחד אחר. אני מבין את אלה שכועסים עלי, אבל חשוב לי שיבינו אותי. זה עצוב שנכנסים לחיי כל הזמן".