דלה עלי: על הסיוט של קשר טוטנהאם

אלמונים פרצו לביתו של שחקן נבחרת אנגליה, איימו עליו בסכין ואף הכו אותו בפרצופו. תכשיטים נגנבו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.05.20 - 22:55
תחילת כתבה

דלה עלי, שחקנה של טוטנהאם ונבחרת אנגליה, נפל קורבן לשוד מזוין במהלך הלילה (בין שלישי לרביעי), כך דיווחה התקשורת בממלכה. על פי פרסום של "דיילי מייל", אלמונים פרצו לביתו של עלי, איימו עליו בסכין ואף הכו אותו בפניו. תכשיטים ושעונים נגנבו מביתו של השחקן בן ה-24, שעל פי הדיווח לא נפגע באופן רציני.

דלה עלי מתגורר בתקופת הסגר עם בת זוגו וכן עם אחיו ובת הזוג שלו וחבר נוסף. על פי הדיווח, החמישה היו "נסערים" בעקבות השוד. "המשטרה הוזעקה למקום בשעת לילה. דייר אחד של הנכס סבל מפגיעה בפניו לאחר שהותקף אבל לא נזקק לטיפול בבית החולים. אין מעצרים בשלב זה. החקירה תימשך", מסר דובר המשטרה.

למזלם של עלי וחבריו הם יצאו מהשוד בזול יחסית. עלי כאמור לא נפגע בצורה חמורה, ושאר הנוכחים בדירה כלל לא נפגעו ברמה הפיזית. בינתיים המשטרה פתחה בחקירה והיא מנסה למצוא את המעורבים בדבר: "אנחנו מחפשים אחר שני גברים בשנות העשרים לחייהם שנמלטו מהאזור".

בפן החיובי, הקשר אנגלי וחבריו לטוטנהאם צפויים לחזור לאימונים בשבוע הבא, כאשר בימים אלו דנים בחזרת הפרמיירליג והתאריך המסתמן הינו ה-19 ביוני. לפני שנעצרה העונה, דלה עלי שותף ב-35 משחקים ורשם תשעה שערים וחמישה בישולים.