קלופ: אפשר להיות אלוף באימונית או בחליפה

מנג'ר ליברפול בשיחה שונה: גווארדיולה המתלבש הטוב ביותר

מערכת אתר ערוץ הספורט  22.05.20 - 11:36
תחילת כתבה

יורגן קלופ טען שלבישת אימונית על הקווים הפכה להיות חלק מהזהות שלו בתור מאמן, ובאותו הזמן החמיא ליריבו פפ גווארדיולה על סגנון הלבוש. בזמן שמנג'רים רבים בוחרים להתלבש יפה יותר כשהקבוצות שלהם משחקות, הגרמני של ליברפול בוחר בחליפת אימונים.

קלופ אמר שהוא מרגיש נוח יותר, וככה הוא פועל מאז שהתחיל לאמן במיינץ, דורטמונד ועכשיו באנפילד. "הייתי שחקן ויום לאחר מכן הפכתי למנג'ר. בחדר ההלבשה הייתה האימונית של הבחור שהחזיק בעבודה לפני, היא אפילו לא התאימה לי", אמר בראיון לגרדיאן.

"אני חושב שהמתלבש הטוב ביותר הוא פפ גווארדיולה. כל מה שהוא לובש מתאים לו בדיוק. הוא לא לובש חליפות, אלא בגדים יום-יומיים", המשיך המנג'ר. "תהיה אתה כמאמן. אם אתה רוצה להיראות מעולה, אז נהדר. אני לא בנוי לזה. חשוב שתעשה מה שטוב בשבילך בגלל שלא משנה מי המודל לחיקוי שלך, לא תוכל לעשות את אותם הדברים".

"אני אוהב שאפשר לראות את האופי והנשמה של המאמן בקבוצה. לגבי גווארדיולה, אתה רואה את הקבוצה וחושב: 'וואו, זה או גווארדיולה או מישהו שעובד איתו'. אבל אי אפשר להיות בדיוק אותו הדבר. לבוש הוא אחד הדברים באופי. תלבש מה שאתה רוצה, אבל זה לא הדבר החשוב ביותר. בסופו של דבר המשחק הוא מה שחשוב. אבל אל תדאג: אפשר להיות אלוף עולם בחליפה או באימונית. רק צריך להיות לך נוח".