צ'יצ'ריטו: "פפ, מוריניו וקלופ עדיין לא ברמה של פרגי"

אקס מנצ'סטר יונייטד שיבח את המאמן לשעבר ונכנס במויס

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  31.05.20 - 12:15
תחילת כתבה

אלכס פרגוסון הוא השם הנרדף למנצ'סטר יונייטד. המנג'ר הסקוטי הפך את השדים האדומים לאחת מהקבוצות הגדולות בעולם מאז הגיע למועדון ב-1986 ופרש מאימון ב-2013. היום (ראשון) אקס יונייטד, צ'יצ'ריטו, ערך שיחה ברשתות החברתיות עם הקפטן לשעבר ריו פרדיננד, והבהיר את דעתו לגבי האיש החזק על הקווים.

"סר אלכס הוא המנג'ר הכי טוב בכל הזמנים", אמר צ'יצ'ריטו, ששיחק 4 שנים בשדים האדומים, "יונייטד חשבה שהיא יכולה להתרגל להחלפה שלו מהר וזה בלתי אפשרי. אפילו פפ גווארדיולה, יורגן קלופ וז'וז'ה מוריניו עדיין לא ברמה של פרגוסון. הם רק מנסים להגיע לרמה הזו של אלכס ויוהאן קרויף. זה סוג מיוחד של מאמנים". כאמור, מאז פרישתו של פרגוסון, יונייטד לא הצליחה לזכות באליפות ואיתו? זה קרה 13 פעמים בתוספת לשתי אליפויות אירופה.

"ההנהלה הביאה את דייויד מויס בתור מחליף. אני לא מבין איך הוא לא היה מספיק אינטליגנט כדי לשמור על מה שהצליח", המשיך צ'יצ'ריטו בביקורת על המנג'ר, "הוא היה כל כך עקשן. לא הייתה לו יכולת הסתגלות וקבלה. הוא לא היה צנוע, לא הייתה בנינו בעיה אישית, אבל זו הייתה טעות לקחת אותו. הקדנציה שלו נמשכה שבעה חודשים והוא היה הטעות הראשונה מבין אלו שקורות במועדון עד היום".