טרבזונספור הורחקה מהמפעלים האירופיים

המוליכה הטורקית עבר על חוקי הפייר פליי, ותושעה לשנתיים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.06.20 - 18:56
תחילת כתבה

חדשות רעות לטוני וואקמה: טרבזונספור, שמוליכה את הליגה הטורקית ועשוי לסיים את העונה כאלופה, חטפה הערב (רביעי) מכה כאשר אופ"א הודיעה לה כי תורחק מהתחרויות האירופיות לשנה הקרובה. זאת, עקב עבירות חוזרות ונשנות על חוקי ה"פייר פליי" הפיננסי. הטורקים, שהודחו השנה בשלב הבתים של הליגה האירופית, דווקא מרשימים בליגה - אבל ככל הנראה לא יקבלו הזדמנות להוכיח עצמם בליגת האלופות.

ובנושא אחר, אפשר לספור לאחור: בעוד שבועיים בדיוק תחודש הפרמייר ליג, כאשר ההקלות כבר הוסרו באי הבריטי - ובאנגליה מתכוננים לשחק כדורגל. מחר (חמישי), אמורה הנהלת הליגה לפרסם את שעות וימי המשחקים שיחדשו את העונה, כשכבר ברור שהמשחק שיחזיר את הכדורגל האנגלי לפעילות יהיה בין מנצ'סטר סיטי לארסנל, ב-17.6.

במקביל, נמשכים הניסיונות לבדוק את שחקני הליגה לקורונה. היום נערך סיבוב חמישי של בדיקות, שכלל לא פחות מ-1197 נבדקים. רק שחקן אחד, מטוטנהאם, נמצא כמי שנושא את הנגיף. בסה"כ 12 שחקנים ואנשי צוות נמצאו חיוביים מתוך 3882 נבדקים עד כה.

הקבוצות כבר חזרו לאימונים עם מגע, ומתחילות לחמם מנועים לקראת הדבר האמיתי: הפרמייר ליג חוזרת למגרשים, ועכשיו - כבר אפשר להתחיל להתרגש.