צ'לסי הודיעה: טימו ורנר יצטרף בתום העונה

חלוץ לייפציג יעבור בקיץ: "זה רגע שמסב לי גאווה רבה", סכום ההעברה המדווח: 47.5 מיליון ליש"ט

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.06.20 - 12:03
תחילת כתבה

אחת העסקאות הגדולה של הקיץ נחתמה היום (חמישי) באופן סופי: טימו וורנר, חלוצה של לייפציג מהליגה הגרמנית, יעבור לצ'לסי בקיץ הקרוב. כך הודיעו שתי הקבוצות בחשבונות הטוויטר שלהן. וורנר סיכם את כל תנאיו בבלוז, ויעבור בחודש יולי, בכפוף לבדיקות הרפואיות. המשמעות המיידית למועד ההעברה, היא שלא יוכל לשחק עם לייפציג בשלב רבע הגמר של ליגת האלופות.

החלוץ הגרמני בן ה-24 אמר לאתר הרשמי של צ'לסי: "אני שמח לחתום בקבוצה, זה רגע מאוד משמח עבורי. רוצה להודות ללייפציג על ארבע שנים נפלאות. מחכה לשנה הבאה עם חבריי, המנג'ר החדש שלי וכמובן האוהדים. מצפה לנו דרך נהדרת יחד".

ע"פ הדיווחים (בין היתר בדיילי טלגרף הבריטי), צ'לסי תשלם סכום של 47.5 מיליון ליש"ט תמורת החלוץ - סכום שעדיין לא פורסם באופן רשמי. החלוץ מגיע לפרמייר ליג אחרי עונת שיא (שעדיין לא הסתיימה), במסגרתה כבש לא פחות מ-32 שערים ב-43 הופעות בכל המסגרות (כולל ארבעה בליגת האלופות).

וורנר סוגר ארבע שנים גדולות במועדון המזרח גרמני, במדיו כבש 107 שערים בסה"כ. לייפציג נפרדה ממנו בציוץ משלה: "אנו מאחלים לו את כל ההצלחה במערב לונדון, ואנו בטוחים שהוא יוביל את הדגל הכחול להצלחות גדולות".

דקות לאחר המעבר, וורנר פרסם ציוץ משלו בחשבון האישי כפרידה מהקבוצה ששימשה לו בית: "זה הזמן להגיד שלום. אני עוזב עם ציפייה אדירה, אבל גם בלב כבד, לצעד חדש בחיים. אני עדיין זוכר איך באתי ללייפציג, הייתי רק בן עשרים. המשחק הראשון נגד הופנהיים, משחק הבית הראשון... ארבע שנים אחרי, אני נזכר בכל החוויות היפהפיות, ההצלחות והמסעות, והן תמיד תהיינה איתי".

"ולכן אני מודה לכם. לכל האוהדים, החברים לקבוצה, צוות המקצועי, כל האנשים שהכירו אותי וגרמו לי להרגיש בלייפציג כמו בבית. בו בעת, אני מצפה לאתגר החדש והמרתק באנגליה. כעת, נשאר רק לסיים את העונה הזאת עם לייפציג!", כך כתב החלוץ.