זהירות קורונה: ההכנה הקשה של ארסנל לסיטי

שלושה שחקנים נחשדו כחולים ושיחקו ב-3:0 ללא הכנה ראויה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.06.20 - 18:19
(GETTY)
(GETTY)
תחילת כתבה

ממש לא כך ארסנל רצתה לחזור מהפגרה. התותחים שעדיין חולמים על כרטיס לאירופה הפסידו בשני המשחקים הראשונים והערב (שני) נחשפו פרטים יוצאי דופן על ההכנה הלקויה של הלונדונים למפגש נגד מנצ'סטר סיטי. מתברר כי המועדון חשש כי שלושה שחקנים משמעותים מהסגל חלו בקורונה ובעקבות זאת נאלצו להכנס לבידוד.

ארסנל נכנסה למירוץ נגד השעון מכיוון שביניהם היה אחד מכוכבי הקבוצה ולאחר מספר בדיקות שערכו כמה ימים המועדון הסיר דאגה מליבו כאשר כל התוצאות נמצאו שליליות. בסופו של דבר השחקנים הורשו להתאמן עם הקבוצה הראשונה לאחר בידוד של ארבעה ימים ונכללו בסגל המשחק שהתקיים באיצטדיון האיתיחאד.

אומנם, עם נהיה עדינים ארסנל ואלופת אנגליה היוצאת ממש לא באותה רמה ומלבד ההכנה המסויטת שעמידה אותה בנקודות פתיחה רעה למשחק הקבוצה ספגה שלוש פציעות בשני המחזורים הללו - פבלו מארי, גרניט ג'אקה וברנד לנו, כשאפשר להוסיף לבעיות את ההרחקה של דויד לואיז בתחילת המשחק נגד מנצ'סטר סיטי.

כשנותרו שמונה מחזורים לסיום הפרמייר ליג חניכיו של מיקל ארטטה רק במקום העשירי כשהמרחק ממנצ'סטר יונייטד ו-וולבס (חמישית ושישית בטבלה) עומד על שש נקודות. למרות שנראה כי הפער ניתן למחיקה מצפה ללונדונים לוח זמנים לא פשוט מול קבוצות שנאבקות נגד הירידה וגם משחקים מול ליברפול, טוטנהאם ולסטר.