"לקווין דה בריינה נמאס ממנצ'סטר סיטי, הוא עובר אלינו"

בדיחה או איתות? צפו במנג'ר ניוקאסל, סטיב ברוס, פורץ לראיון של הקשר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  29.06.20 - 09:05
תחילת כתבה

מועדוני הפאר באנגליה, כך נראה, יקבלו בקרוב מאוד חברה חדשה-ישנה: ניוקאסל. יורש העצר הסעודי שואף להשתלט על המגפייז שיזכו בתקציב עתק ולכן המפגש אמש (ראשון) ברבע גמר הגביע האנגלי היה בין זו שעשתה זאת בתחילת העשור הקודם - מנצ'סטר סיטי - לבין זו שעתידה לעשות בדיוק את אותו השינוי.

אז ההתמודדות בין העשירה בהווה לעשירה בעתיד הקרוב הסתיימה ב-0:2 קליל של הראשונה ומנצ'סטר סיטי עשתה צעד נוסף לשמירה על התואר. קווין דה בריינה שוב היה כוכב הניצחון של התכולים וגם זכה לאיתות מניוקאסל, שתוכל בקרוב מאוד להרשות לעצמה להנחית שחקנים ברמה של הבלגי ואולי אפילו אותו עצמו.

דה בריינה ערך ראיון שגרתי בתום הניצחון בסט. ג'יימס פארק כשלפתע מנג'ר ניוקאסל סטיב ברוס פרץ אליו בגסות. "דה בריינה הולך להישאר באצטדיון הזה ולהצטרף אלינו, זה ניוז בלעדי מניוקאסל. נמאס לו ממנצ'סטר סיטי והוא מתכוון להגיע ולשחק עבורנו", הכריז. על פניו נראה שמדובר בבדיחה, אבל עם האמצעים שיהיו למגפייס בקרוב אל תופתעו אם מהלך כזה יקרה.

אם זה לא מספיק, דה בריינה גם הגיע לציון דרך יפה של 100 שערים בכל המסגרות בקריירה והוא עשה זאת ביום ההולדת ה-29 שלו. עד כה העונה, הבלגי מעורב בנוסף ב-30 מהשערים של מנצ'סטר סיטי: 12 שערים ו-18 בישולים. פשוט מדהים.