"פשוט יפה": התגרה שהלהיבה את ז'וזה מוריניו

חשבתם שמאמן טוטנהאם יגנה את תקרית סון-לוריס? חשבו שוב. הפורטוגלי: "אם אתם רוצים להאשים מישהו - תאשימו אותי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  07.07.20 - 06:57
"פשוט יפה"
"פשוט יפה"
תחילת כתבה

ז'וזה מוריניו הוא אחד המאמנים הגדולים של ימינו, אבל אם יש משהו שהוא טוב בו כמעט כמו לעמוד על הקווים זה לספק התבטאויות לא שגרתיות. התגרה בין הוגו לוריס ויונג מין סון ב-0:1 של טוטנהאם על אברטון הסעירה את אנגליה, אבל הפורטוגלי לא ממש התאכזב ממעללי שני שחקניו.

"פשוט יפה" - כך הגדיר מוריניו את התגרה בין סון ללוריס, "אני משוכנע שזו התוצאה של האסיפות שלי אז אם אתם רוצים להאשים מישהו אני האיש. הייתי ביקורתי כלפי השחקנים בגלל שהם לא ביקורתיים מספיק כלפי עצמם, ביקשתי מהם לדרוש יותר מעצמם ומחבריהם".

"ביקשתי מכל אחד מהם לדבר עם החברים שלו לקבוצה ולהדגיש את הרוח הקבוצתית כדי לתת הכל על המגרש. הסצנה הזו הייתה פשוט מדהימה: מצד אחד סון, ילד קבוצתי שכולם אוהבים, אבל מהצד השני עמד הקפטן שחשב שהוא יכול לתת יותר ממה שהוא נתן".

"אני לא יודע אם הייתה דחיפה או לא, אבל זה חשוב עבור טוטנהאם. כדי לגדול צריך לדרוש יותר אחד מהשני ולכל אחד מהם יש אישיות חזקה כך שאני מאוד מרוצה מזה. במחצית אמרתי להם שאני בטוח שהם יישארו ביחד עד הסוף", חתם מוריניו.

וגם לוריס עצמו נשאל על התקרית בסיום המשחק וענה בדיפלומטיות: "מה שקרה נשאר בחדר ההלבשה, בחוץ אפשר להגיד מה שרוצים, אבל אלה דברים שקורים בכדורגל. אין לנו שום בעיה ואפשר לראות שאחרי המשחק היינו בסדר. הרגיז אותי שכמעט ספגנו גול בגלל שלא עשינו לחץ, אבל זה הכדורגל".