הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

טוטנהאם: סרג' אורייה על רצח אחיו

המגן: "הוא דיבר עם בחורה ונרצח. אין תחושת נקמה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  17.07.20 - 13:07
תחילת כתבה

ביום שלישי האחרון מגן טוטנהאם סרג' אורייה קיבל בשורה איומה - אחיו כריסטופר נורה למוות מחוץ למועדון לילה בטולוז. יומיים לאחר מכן, הצרפתי השלים 90 דקות מול ניוקאסל בצל הטרגדיה והיום (שישי) הוא התראיין בצרפת על האירוע הקשה.

"כריסטופר היה מאוד משפחתי", אמר אורייה, "הוא דאג לכולם, כשלא הייתי בצרפת. לאמא שלי, לאחייניות. הוא דאג לכל הדברים החומריים בבית בהנאה ומאוד הערכתי את זה. הוא היה דתי מאוד ותכנן להתחתן בסוף השנה. הוא נרצח כי דיבר עם בחורה, זו הייתה האקסית שלו מלפני הרבה שנים. החבר שלה התקרב אליו, אבל הוא התעלם והלך לקנות אוכל. כשהוא חזר הבחור ירה בו".  

"קיבלתי הרבה הודעות תמיכה מעולם הכדורגל ומהקבוצה שלי. ידעתי שלא אשאר לבד", המשיך מגן טוטנהאם, "כששמעתי על זה הייתי במיטה וישר התקשרתי לאמי. נשארתי במיטה כל היום ולא הצלחתי לזוז. זה היה יום קשה. אין לי תחושת שנאה או נקמה כלפי הרוצח. אני רגוע ומאמין בצדק. העצבות גדולה ואני ממשיך להתאבל על מותו. הוא היה האוהד מספק 1 שלי".

"הוא היה כדורגלן טוב ממני אבל אני הייתי יותר רציני", שיתף אורייה, "היה לו את הכשירון והנחישות, התחלנו לשחק יחד בלאנס והם העדיפו אותו לפני. הוא המשיך לשחק כאן בטולוז בלי לומר שהוא אח שלי, רבים ידעו מזה רק במותו. היינו מדברים הרבה והוא היה מעודד אותי בזמנים פחות טובים. זה אובדן גדול עבורי".