פריצת דרך: סאנצ'ו מתקרב למעבר ליונייטד

דיווח: מו"מ מתקדם מול דורטמונד. וכמה השדים ישלמו עבורו?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.08.20 - 17:17
תחילת כתבה

חשבתם שהמשבר הכלכלי הגלובלי לנוכח מגפת נגיף הקורונה יוביל לעסקאות פחות "מפוצצות" בכדורגל העולמי לקראת פתיחת עונת 2020/21? מסתמן שטעיתם. על פי דיווח של "הגרדיאן" הבריטי, מנצ'סטר יונייטד ובורוסיה דורטמונד נמצאות ב"שיחות מתקדמות" על העברתו של ג'יידון סאנצ'ו, שעשוי גם להפוך לשחקן האנגלי היקר אי פעם.

על פי הפרסום הטרי, השדים האדומים מתכוונים לשלם 100 מיליון יורו (כ-90 מיליון ליש"ט) עבור סאנצ'ו, שמצידו צפוי לחתום על חוזה לחמש שנים באולד טראפורד. כזכור, סאנצ'ו עזב בגיל 17 את מנצ'סטר סיטי לטובת קריירה בגרמניה, וכעת עשוי לחזור לליגה האנגלית מהדלת הקדמית - אל היריבה העירונית והמושבעת של התכולים ממנצ'סטר.

אם מנצ'סטר יונייטד אכן תוציא מחשבון הבנק 100 מיליון יורו עבור הפנומן בן ה-20 של בורוסיה דורטמונד, היא למעשה תשבור את השיא שקבעה בעצמה רק בקיץ 2019 בתשלום עבור שחקן אנגלי - כאשר רכשה מלסטר סיטי את הארי מגווייר תמורת כ-80 מיליון ליש"ט.

ג'יידון סאנצ'ו "עשה לעצמו שם" בשנתיים האחרונות במדי דורטמונד, והפך לאחד השחקנים הצעירים המדוברים ביותר בכדורגל העולמי. בעונת 2018/19 רשם 13 שערים ו-19 בישולים בכל המסגרות, ובעונה החולפת העלה עוד רמה וסיים עם לא פחות מ-20 שערים ו-20 בישולים. כעת, כאמור, הוא עשוי לקחת את הכישורים שלו למנצ'סטר יונייטד.