פראן טורס חתם ל-5 שנים במנצ'סטר סיטי

רשמי: הכשרון בן ה-20 עבר מוולנסיה. "המקום המושלם עבורו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  04.08.20 - 22:02
תחילת כתבה

לאחר אין-ספור שמועות מנצ'סטר סיטי הודיעה באופן רשמי על הרכש הראשון העונה - פראן טורס, שחתם לחמש עונות במועדון. על פי הדיווחים, הקיצוני הספרדי נרכש מוולנסיה תמורת 25 מיליון יורו ומשתנים נוספים אחרי שנותרה לו שנה בלבד בחוזה. טורס יחליף למעשה את לירוי סאנה שעזב לטובת באיירן מינכן.

הקיצוני בן ה-20, שגדל בוולנסיה ושיחק בקבוצה הראשונה במשך שלוש עונות, בטוח שהקבוצה של פפ גווארדיולה היא המקום המושלם עבורו בשביל להתפתח: "אני נרגש להצטרף למועדון כמו סיטי. כל שחקן רוצה להצטרף לקבוצה שחושבת קודם כל התקפה. פפ מעודד משחק פתוח ואני אוהב את זה. יש לו רקורד מוכח בשיפור שחקנים והעובדה שהוא ישגיח על ההתקדמות שלי היא לא פחות מחלום. אני מקווה לקחת חלק בהצלחה האדירה של המועדון כפי שסיטי עשו בעשור האחרון.

המנהל המקצועי, צ'יקי בגיריסטיין, לו חלק גדול בהצלחת התכולים בשנים האחרונות דיבר על הכישרון המבטיח: "עקבנו אחרי ההתקדמות של פראן באופן אדוק והתרשמנו ממה שראינו. הוא עדיין צעיר ומשתפר אבל היכולות הטכניות שלו היא בדיוק מה שאנו מחפשים עבור קיצוני. הוא מהיר, משחק באופן ישיר, מסוגל ליצור שטח פנוי בעזרת תנועה ללא כדור וגם מסוגל ליצור רגעים מכריעים במשחק. אני מרגיש שזהו המקום המושלם בשבילו כדי להשתפר. בעזרתו של פפ הוא יוכל לקחת את המשחק שלו לרמה הבאה".

כזכור, בעונתו האחרונה עם העטלפים הספרדי סיפק 6 שערים ו-8 בישולים ב-44 הופעות בכל המסגרות והיה אחד מנקודות האור הבודדות בעונה הרעה של המועדון, שסיים במקום התשיעי ב'לה ליגה'. למרות גילו הצעיר הספרדי רשם כבר 97 הופעות בקבוצה הכירה של ולנסיה ובין היתר הספיק לזכות עם הנבחרת באליפות אירופה עד גיל 17, שהתקיימה לפני שלוש עונות ובאליפות אירופה עד גיל 19, שהתקיימה בשנה שעברה.