שינה כיוון: רגילון קרוב לסגור בטוטנהאם

דיווח: על אף השיחות עם יונייטד, מגן ריאל בדרך ללונדון

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  15.09.20 - 20:24
תחילת כתבה

אחרי שהיום (שלישי) בבוקר דווח על ידי כתב "סקיי", פבריציו רומאנו, על כך שרגילון קרוב להצטרף למנצ'סטר יונייטד, כעת הגיעו דיווחים סותרים מה-"אתלטיק" הבריטי על כך שהמגן השמאלי של ריאל מדריד בכלל קרוב להצטרף לטוטנהאם.

לפי הדיווחים, התרנגולים קרובים להסכם עם המגן, שטרם גובש סופית, אך קרוב מאוד. כאמור, גם יונייטד ערכה שיחות עם ריאל מדריד, אך נראה שבין השדים האדומים לאלופת ספרד, הפער מהסכמה גדול יותר.

נכון לרגע זה ריאל דורשת סכום של 30 מיליון יורו עבור המגן המבטיח אולם, סכום שהוגדר כבעייתי מבחינת מנצ'סטר יונייטד וייתכן שזה המניע לשינוי בדיווחים. בהמשך, גם פבריציו רומאנו תמך בדיווח, כשהוסיף שטוטנהאם הגישה את ההצעה שריאל מדריד דרשה וכמו כן לבלאנקוס הזכות לקנות את רגילון חזרה בסכום שהוסכם על הצדדים.

למרות שהספרדי נחשב לאחד המגינים העולים בכדורגל העולמי ואף זכה עם הקבוצה האנדלוסית בליגה האירופית בעונה החולפת הוא התקשה למצוא מקום של קבע בהרכב של אלופת ספרד מכיוון שמרסלו ופרלאן מנדי זכו לעדיפות.

 

Today afternoon, Tottenham made an official bid for €30m to Real for Reguilon. #THFC have accepted also the "buy back clause" and the "pre-emption clause" [refused both by #MUFC], so Real Madrid can match any other bid in the future to bring back Reguilon.