"רוצה להפוך לאגדת ארסנל": אובמיאנג חתם

קפטן התותחנים ומלך השערים נשאר עד 2023 והוצג בסטייל

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  15.09.20 - 18:12
תחילת כתבה

פעם תותחן תמיד תותחן. ארסנל הודיעה הערב (שלישי) על הארכת חוזה של השחקן המצטיין והקפטן - פייר אמריק אובמיאנג עד 2023. מסע ההחתמה של החלוץ הגאבוני היה הצגה של ממש עם לייב ברשת, שכלל שעון חול שאוזל לאחור, ותמונות של סרט הקפטן, דגל גאבון והמסכה המפורסמת אותה לבש הכוכב אחרי כיבוש שערים.

"החתימה במועדון המיוחד הזה אף פעם לא הייתה מוטלת בספק", אמר אובמיאנג, "זה בזכות האוהדים שלנו, השחקנים והמשפחה שלי וכל המועדון. אני מרגיש שאני שייך לכאן ומאמין בארסנל, אנחנו יכולים להשיג דברים גדולים ביחד. יש משהו מרגש כאן וחתמתי כי אני רוצה להפוך לאגדת ארסנל".

מאמן הקבוצה, מיקל ארטטה, הוסיף: "אובמיאנג שחקן מעולה עם מנטאליות מדהימה. להיות השחקן שהגיע הכי מהר ל-50 שערים בארסנל, זה בעצם אומר עליו הכל. הוא מנהיג חשוב עבור הקבוצה וחלק גדול ממה שאנחנו בונים. הוא רוצה להיות שם למעלה, בשורה אחת עם השחקנים הטובים בעולם ולהטביע חותם. עכשיו, הוא יכול להשיג את זה כאן".

בכך אובמיאנג ישלים שש שנים בארסנל אחרי שהפך לקפטן המועדון בשנה שעברה ורשם שורה סטטיסטית אדירה בשלוש שנים. ב-111 הופעות, החלוץ שהגיע מדורטמונד הבקיע 72 שערים ובישל 15 נוספים.