הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

יחזור הביתה? דיווח: בייל סיכם בטוטנהאם

ריאל הסכימה להשאלה של שנה, סוכנו: "זהו היעד המועדף"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  16.09.20 - 00:24
תחילת כתבה

האם הבלתי יאמן ‏יקרום עור וגידים וגארת' בייל יסכים לעזוב את ריאל מדריד? מקורות שונים דיווחו הערב (שלישי) כי הוולשי סיכם את תנאיו בטוטנהאם והוא ישוב לתרנגולים לאחר שבע שנים כשהבלאנקוס והספרס סיכמו על השאלה של עונה אחת.

עוד קודם לכן, פבריציו רומאנו דיווח שהמו"מ בין האנגלים לבין ריאל בנוגע לסרחיו רגילון הניע את העסקה של הוולשי כאשר בעלי המועדון, דניאל לוי בחן את האפשרות לצרף את הכוכב. כזכור, במהלך היום המו"מ בין הספרס לבין אלופת ספרד בנוגע לרגילון תפס תאוצה לאחר שהשיחות עם מנצ'סטר יונייטד נקלעו לקשיים בשל העובדה שהשדים האדומים לא מסכימים להכניס סעיף רכישה חזרה לעסקה. טוטנהאם ניצלה זאת בכדי לקדם גם את החזרת הקיצוני ששיחק במועדון במשך שש עונות.

זה לא סוד גדול שהבלאנקוס חולמים על פרידה מבייל המחזיק בחוזה עתק, שיסתיים רק בעוד שנתיים ובימים האחרונים גם דווח כי המועדון עשוי להשתתף בשכרו של השחקן בכדי לקדם את הדבר. על אף שהשדים האדומים הוזכרו כמועמדת הבכירה שתקלוט את הקיצוני עושה הרושם כי דווקא יריבתה מלונדון היא זו שתזכה בבייל.

בתוך כך, סוכנו של בייל, ג'ונתן בארנט אישר את האפשרות הזו וסיפר כי הוולשי עדיין אוהב את הספרס וזה המקום בו הוא ירצה לשחק בעונה הבאה. בארנט גם אישר כי מתקיים מו"מ בין הצדדים והוא מקווה ששחקנו ישוב לשחק באנגליה.

כזכור, על אף שבייל לא ימחק מדפי ההיסטוריה מאחר והוא זכה עם ריאל בארבע אליפויות אירופה והוא היה חלק מרכזי באותם רגעים יפים, השנים האחרונות פחות עושות לו חסד בשל הגישה האפטית שלו למשחק וההעדפה שלו להישאר במדריד עד תום חוזהו על פני האפשרות לשחק כדורגל באופן שוטף.