הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מוריניו: "מעולם לא היו לי בעיות ביונייטד"

מנג'ר טוטנהאם יפגוש את מחליפו. "נתתי למועדון הזה את חיי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.10.20 - 09:35
תחילת כתבה

במשך שנתיים וחצי בילה ז'וזה מוריניו באולד טראפורד, כמאמנה של מנצ'סטר יונייטד. תקופה בה אמנם זכה בליגה האירופית, אך גם זכורה ככזו שהסתיימה באופן לא נעים, עד שהוחלף על ידי המאמן הנוכחי, אולה גונאר סולשיאר.

לפני המשחק בין טוטנהאם למנצ'סטר יונייטד, שייערך מחר (ראשון), המנג'ר הפורטוגלי התייחס לתקופה בשדים האדומים: "מעולם לא היו לי בעיות במועדון. גם האוהדים של יונייטד יודעים שנתתי את כל מה שיכולתי. ניצחתי מה שניתן היה לנצח. נתתי את חיי למועדון ואת המקצוענות שלי, כמו שאני תמיד עושה".

מוריניו המשיך ותקף את הטענות שעזב בטונים צורמים את המועדון: "יש לי רק תחושות חיוביות מהמועדון הזה, כאלו שבמשך 90 דקות מחר אצטרך לשכוח, כי אני מעוניין לנצח, אך צברתי שם חברים לכל החיים".

מנגד, עומד מחליפו של ה''מיוחד'', סולשיאר. שלפני ההתמודדות, בעיקר נאלץ להתמודד, עם הדבר עליו מוריניו התלונן הכי הרבה כשהיה ביונייטד, וזה נושא הרכש. במצב הנוכחי, הבעיה עימה נתקל המנג'ר הנורבגי היא עצם אי החיזוק ולכך התייחס במסיבת העיתונאים שלפני המשחק: "כשרק הגעתי למועדון, הצגתי כיצד אני רואה את הקבוצה בעתיד ובמועדון קיבלו זאת. בשיא הכנות, התוצאות הן המפתח כאן. אני שמח לעבוד עם השחקנים שכאן יש לי, אבל אנחנו עדיין עובדים מאוד קשה כדי להתחרות עם ההכי טובים וזה כולל להביא חיזוק נוסף".