"כאילו כאן שנים": צ'לסי מאוהבת בצ'ילוול

כוכב ה-0:4 במוקד. וגם: באיירן מתעקשת על האדסון-אודוי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.10.20 - 21:07
תחילת כתבה

שני משחקים ללא ניצחון קצת תעתעו, אבל עושה רושם שהפרוייקט השאפתני של צ'לסי מתחיל להתייצב. הם אמנם לא הרשימו, אך הבלוז חזרו הערב (שבת) למסלול הניצחונות בפרמייר-ליג הודות להופעת בכורה נהדרת של בן צ'ילוול ו-0:4 קליל מול קריסטל פאלאס.

לפני שנגיע לתגובות, בואו ניתן מבט למספרים: הסיפור המרכזי היה סיפורו של המגן, שכבש ובישל במשחק הליגה הראשון שלו בצ'לסי וה-100 בסך הכל על אדמת אנגליה. צ'ילוול הוביל את החבורה של פרנק למפארד לניצחון שישי ברציפות על פאלאס, וה-133 במשחקי הדרבי השונים של לונדון - יותר מכל קבוצה אחרת. "הוא היה פנטסטי בכל האספקטים של המשחק, נראה שהוא משחק כאן כבר המון זמן", העיד עיו פרנק למפארד בסיום.

"זה היה בדיוק המשחק שרציתי לראות", הוסיף המאמן ומיד התייחס לשמועות על האפשרות שקאלום האדסון-אודוי יעזוב לבאיירן מינכן: "לא פתחתי איתו בגלל טעמים 'פוליטיים', אלא בגלל שרציתי שהוא ייתן לנו יותר מרחבים. כדי להיות הוגן, אני לא יודע שום דבר על השמועות הללו. יש לו קצב גבוה, איכויות, ערמומיות ויכולת להניע את הכדור. הוא הוכיח זאת במחצית השנייה. הוא בהחלט חלק מהתכניות שלי בצ'לסי".

על פי דיווח של ה"דיילי מייל", צ'לסי דחתה הצעה בת 70 מיליון יורו עבור השאלתו של האדסון-אודוי עם אופציית רכישה. באיירן צפויה להגיש הצעה נוספת לפני סגירת חלון ההעברות ביום שני. במקביל, צ'לסי מחפשת להחתים קשר הגנתי לפני שיהיה מאוחר מדי. בין המועמדים נמצאים דקלאן רייס מווסטהאם, שמתעקשת שאינו למכירה, ותומאס פארטיי מאתלטיקו מדריד, שמחוזר גם על ידי ארסנל - אך זו לא מסוגלת לשלם את סעיף השחרור שלו, שעומד על 45 מיליון יורו.