"הביא משמעת": איביץ' ממשיך להותיר רושם

בלונדון מרוצים ממאמן ווטפורד: "שולט בחדר ההלבשה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.10.20 - 14:08
תחילת כתבה

למי שלא יודע, ווטפורד הוא אחד מהמועדונים הכי קשים לאימון באנגליה. תחלופת מאמנים בלתי נגמרת, ניהול קלוקל וכשהם בצ'מפיונשיפ, גם ציפיות חד משמעיות: עליית ליגה. כדי להכניס את ולדימיר איביץ' ללחץ, צריך לעשות הרבה מאמץ, ובינתיים נראה שהתפקיד לא גדול עליו.

אחרי 7 מחזורים הצרעות במקום השלישי עם 14 נקודות, כמות זהה לקבוצה שבמקום השני (שמוביל אוטומטית לפרמייר ליג). בינתיים בלונדון ממשיכים להחמיא לעבודתו של איביץ'.

"הוא הגיע עם רזומה מליגות קטנות יותר והיה נראה שיהיה לו קשה להשתלב, אבל איביץ' מפתיע אותנו עד עכשיו", נכתב באנגליה, "הוא הביא אותו משמעת לחדר הלבשה לא פשוט שכולל כוכבים כמו טרוי דיני ואיסמעילה סאר. כל השחקנים בינתיים ממושמעים לו ומאמינים בו, שזה לא דבר מובן מאליו במועדון כמו ווטפורד".

"השיחות של איביץ' עם סאר ודיני הצליחו לשכנע אותם להישאר וזה לא היה פשוט", הוסיפו באנגליה, "יש לווטפורד סגל שאמור להספיק לעליית ליגה, ובינתיים הדברים נראים טוב".

סגנון המשחק המבוקר של איביץ', זוכה לעת עתה למחמאות: "3 שערי חובה זה נתון בהחלט מרשים. נראה שאיביץ' מבין כדורגל והסתגל טוב לליגה. יש טביעת אצבע ברורה שלו בווטפורד, זו רק ההתחלה, אבל כבר רואים את ההשפעה שלו".