פפ גווארדיולה הבהיר: "לא אחזור לברצלונה"

המנג'ר דיבר על עתידו בצל תום חוזהו: "רוצה להישאר בסיטי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  31.10.20 - 18:22
(getty)
(getty)
תחילת כתבה

התפטרותו של ז'וזפ מריה ברתומאו במהלך השבוע החולף הציתה את הדימיון של אוהדים רבים, שקיוו כי הנשיא הבא של ברצלונה יצליח להחזיר לקווים את פפ גווארדיולה. איך ציפיות לחוד ומציאות לחוד, ומנג'ר מנצ׳סטר סיטי הבהיר היום (שבת) פעם נוספת, לאחר שהתכולים גברו 0:1 על שפילד יונייטד, כי אין סיכוי שיחזור לאמן את הבלאוגרנה.

"אמרתי זאת מספר פעמים, התקופה שלי כמאמן ברצלונה נגמרה", גווארדיולה אמר, "יש דברים מסוימים בחיים שעושים רק פעם אחת. ישנם הרבה אנשים נהדרים שיכולים לבצע את התפקיד, וכעת רונאלד קומאן הוא דוגמא מצוינת לכך".

אין זה סוד שעבור רבים המאמן הקטלאני הוא הגדול ביותר שעמד על הקווים בקאמפ נואו, ומלבד החשיבה הטקטית והירידה לפרטים קטנים, העובדה כי פפ גדל במועדון ושיחק בקבוצה הבוגרת במשך 11 עונות ואימן את הקבוצה הבכירה במשך ארבע שנים העניקה לו הרבה נקודות זכות, אך לצערם של האוהדים עושה רושם שהרומן באמת נגמר.

גווארדיולה התייחס אמש גם לעתידו באנגליה כשחוזהו יסתיים בסוף העונה: "אני מאושר פה בצורה בלתי רגילה. שמח להיות במנצ'סטר ומקווה שאוכל לעשות עבודה טובה העונה כדי להישאר עוד זמן".

על אף שהקטאלני הצליח לזכות עם הסיטיסנס פעמיים באליפות הפרמיירליג, פעם אחת בגביע האנגלי ושלוש פעמים בגביע הליגה, חוסר ההצלחה בליגת האלופות יכולה לחרוץ את גורלו ויהיה מאוד מעניין לראות מה מנבא עתידו בין אם ימשיך בסיטי ובין אם יחפש אתגר חדש בקריירה.