צפו פגיעה: רשימת הרכש הנוצצת של יונייטד

אחרי רונאלדו, גם קמאבינגה והולאנד על הכוונת של סולשיאר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  12.11.20 - 14:15
תחילת כתבה

כמו בכל פעם שמתקרבים לחלון ההעברות, גם הפעם גל השמועות על מנצ'סטר יונייטד הגיע לחוף לפני האחרים. אחרי הדיווחים על כך שהשדים יהיו מוכנים לחפור עמוק בכיס כדי להנחית את כריסטיאנו רונאלדו בשורותיהם, אם וכאשר זה יעזוב את יובנטוס, באנגליה חשפו היום (חמישי) את העמוד השני של תכנית הרכש - ותתפלאו, היא מפוארת להפליא.

תחילה, נזכיר שרונאלדו, שעשוי לעזוב את יובנטוס בעקבות הנזק הכלכלי שיצר משבר הקורונה והחוזה השמן בו הוא מחזיק, הוזכר כמועמד להגיע לאולד-טראפורד שוב מפיו של העיתונאי כריסטיאן מרטין מ"פוקס". כדי להנחית באמת את הכוכב ששיחק עבורה בין השנים 2003 ל-2009, יונייטד תצרך להוציא לפחות 60 מיליון יורו על פי ההערכות.

לצידו כל כוכב יובנטוס, כך על פי הדיווחים, יונייטד סימנה את אדוארדו קמאבינגה כ"יורש" של פול פוגבה. התכשיט של ראן, רק בן 17, משגע את אירופה ונמצא גם על הרדאר של ריאל מדריד - כך שלאולה גונאר סולשיאר מצפה תחרות לא פשוטה.

באשר לפוגבה, שהשלים 90 דקות רק פעם אחת העונה, המצב ממשיך להיות מדאיג. אמש, הכוכב פתח בהרכב נבחרת צרפת בהפסד לפינלנד, אך הוחלף בדקה ה-57 וזכה לציון 3 מהל'אקיפ. "הנפילה של פוגבה קודרת ובקצב הזה החורף שלו יהפוך קפוא", נכתב עליו בתקשורת הצרפתית. על פי אותו דיווח, פוגבה נמצא באחת התקופות הגרועות בקריירה שלו ומעמדו ביונייטד ובנבחרת נשחק משמעותית.

חוזרים לרכש: השם הנוצץ הבא שעלה ברשימות של יונייטד הוא שמו של ארלינג הולאנד, מכונת השערים של דורטמונד. החלוץ צפוי לתפוס מקום ברשימת הרכש של כמעט כל הענקיות של אירופה, או לפחות כל אלה שיכולות להרשות לעצמן, אך ביונייטד רואים בהחתמתו "החתמה אסטרטגית". לצערם, גם ריאל מדריד רואה בהחתמתו החתה אסטרגטית.