ממסי ועד אגוארו: האתגרים של פפ בסיטי

המאמן האריך חוזה עד 2023. איך תיראה סגנית האלופה?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  19.11.20 - 21:49
תחילת כתבה

פפ גווארדיולה האריך היום (חמישי) את חזוהו במנצ'סטר סיטי עד 2023. המנג'ר הספרדי זכה בשתי אליפויות אנגליה, אך למרות ההצלחה המקומית, חוסר ההצלחה בליגת האלופות מעלה תהיות לגבי התקופה שלו בסיטי. ב'דיילי מירור' האנגלי סימנו את האתגרים של פפ במועדון.

1. לזכות בליגת האלופות. מאז הזכייה עם ברצלונה ב-2011, מאמן העל לא מצליח לשים על הראש את הכתר - מלך היבשת. סיטי שהשקיעה כל כך הרבה כסף כדי להשתלט על אנגליה, זכתה בתארים מקומיים גם לפני שפפ הגיע וממנו מצפים להביא את השדרוג ברמה האירופית. בשנים האחרונות זה פחות עבד עם הדחות מפתיעות מול ליון, טוטנהאם ומונאקו.

2. קאמבק עם ליאו מסי? הארגנטיני שרצה לעזוב את ברצלונה בקיץ, שוב התבטא נגד המועדון ואמר: "עייף מלהיות הבעיה תמיד". המאמן שזכה עם הפרעוש בכל תואר אפשרי אמור להיות פקטור בהחלטה על היעד הבא, אם יעזוב את הקטאלונים.

3. מציאת יורש לסרחיו אגוארו. החלוץ שהפך לסמל במועדון, מסיים חוזה בקיץ ובתחילת העונה הבאה יהיה בן 33. הארגנטיני נאבק בפציעות בחודשים האחרונים ופינה את החוד לגבריאל ז'סוס. פראן טורס נרכש בקיץ, אבל חלוץ של מספרים הוא בגדר חובה עבור סיטי בקיץ הבא.

4. להאריך את חוזהו של קווין דה בריינה. המהנדס הבלגי מסיים חוזה בקיץ והישארות שלו במועדון ככוכב קריטית במאבק באנגליה ובאירופה.

5. רכש. מלבד מסי, ישנן שמועות ודיווחים שונים על איחוד עם דוד אלאבה, אותו אימן בבאיירן מינכן. כמו כן, מי שכבר סומנו בתקשורת האנגלית כשחקנים שיעזבו בינואר הם אלכסנדר זינצ'נקו ואריק גארסיה.