נוויל: "שחקנים העונה נחים יותר מהרגיל"

פרשן סקיי בתשובה מפתיעה לקלופ: "אין משהו ייחודי השנה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  01.12.20 - 08:49
תחילת כתבה

לוח המשחקים העמוס הוא אחד הנושאים הבוערים באנגליה, והערב (שלישי, 22:00) ליברפול תעלה למשחקה הרביעי בעשרה ימים כשתארח את אייאקס באנפילד (שידור ישיר ב-5SPORT). מנג'ר האלופה, יורגן קלופ, הוא מהמתבטאים החריפים בנושא, עם ביקורות על הפרמייר-ליג וזכייניות השידור במדינה, ועשה זאת לאחרונה גם במשחק נגד לסטר, וכעת הגיעה תגובתו של פרשן "סקיי", גארי נוויל.

"אבל אני לא חושב זאת עונה יוצאת דופן", אמר מגן מנצ'סטר יונייטד בעבר. "היא שונה רק מהבחינה ששחקנים מקבלים יותר מנוחה מבעבר. היו שלושה חודשים בגלל הקורונה ואחרי זה תשעה משחקים שבהם למרות שקלופ זכה באליפות, הוא שיחק עם השחקנים הכי טובים שלו והייתה פגרה של חמישה שבועות לפני העונה החדשה. בשנת יורו או מונדיאל קיבלתי רק  שלושה או ארבעה שבועות. יש השנה יותר מנוחה מבכל שנה אחרת ואני לא מבין למה זאת עונה ייחודית. אני רק מבין שהאוהדים לא שם וזה לא אותו דבר".

בנוגע למשחקים המוקדמים, הוסיף נוויל: "גם אני שנאתי לשחק ב-12 בצהריים, זאת בעיה שקיימת כבר 18 שנים. לליברפול יש שני משחקים בשעה הזאת. אם אתה מועדון מצליח כמו ליברפול או יונייטד, רוצים לצפות בך באסיה, והפרמייר-ליג וגופי השידור באסיה ישלמו על זה. העומס? ליברפול משחקת כל 5.4 ימים, זה לא חיסרון. שחקנים כבר התבקשו בעבר בתדירות כזאת".

בלם ליברפול בעבר, ג'יימי קראגר, ענה לנוויל:"אתה היחיד במדינה הזאת שחשוב שזאת לא עונה יוצאת דופן, ואתה מדבר כאילו זה רגיל לגמרי. כולם אומרים את זה כל הזמן ואתה מאבד שחקנים בגלל הקורונה. אי אפשר להכחיש שזאת עונה חריגה. הדיון התחיל אחרי שאולה גונאר סולשיאר אמר אחרי המשחק באיסטנבול שהרשויות לא רוצות שיצליח, ואמרתי שאני לא מסכים כי כולם רוצים שיונייטד וליברפול יצליחו. אני חושב שקלופ מדבר בכנות ולא חושב רק על ליברפול. הוא גיבה את סולשיאר".

מי לדעתכם צודק? הצביעו בסקר!