טוכל ועוד שלושה: המועמדים לאימון צ'לסי

למפארד יקבל עוד הזדמנות, אבל הבלוז סימנו מחליפים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  04.01.21 - 20:57
תחילת כתבה

שחקני עבר שלוקחים פיקוד על הקבוצה בה כיכבו ומובילים אותה לזכיה בתארים הם לא מחזה שכיח. בצ'לסי קיוו שפרנק למפארד יהיה אחד מיחידי הסגולה שמצליח לעשות זאת, אבל שנה וחצי מאז מונה למאמן נראה שימיו בה ספורים.

ההפסד הכואב 3:1 למנצ'סטר סיטי היה הקש ששבר את גב הגמל ומיד לאחריו דווח שבצ'לסי כבר מחפשים מחליף ללמפארד וכעת ב"אינדפנדנט" טוענים שהוא יקבל עוד מעט זמן להציל את הספינה השוקעת. באותה נשימה, נכתב שלבלוז יש כבר רשימה מצומצמת של ארבעה מועמדים מובילים לקחת את מקומו ולנסות להוביל את הפרויקט השאפתני להצלחה.

השם הבולט מכולם הוא של תומאס טוכל שפוטר השבוע מאימון פאריס סן ז'רמן. הוא נהנה מהצלחות בבורוסיה דורטמונד וגם לקח את אלופת צרפת לגמר ליגת אלופות ראשון והרזומה שלו מדבר בעד עצמו. בנוסף לכך, תהיה לו שפה משותפת עם שלושה שחקני נבחרת גרמניה מולדתו: טימו ורנר וקאי האברץ שהגיעו בקיץ עבור סכומי עתק ועדיין לא התחברו ואנטוניו רודיגר.

מי עוד מועמד לתפקיד? מסימיליאנו אלגרי שעזב את יובנטוס לפני שנה וחצי וטרם מצא קבוצה חדשה ויחד איתו נמצאים עוד שני מאמנים שמובילים קבוצות פרמייר ליג להצלחה יחסית: ברנדן רוג'רס מלסטר וראלף האזנהוטל ששינה את סאות'המפטון מן הקצה אל הקצה.