דיווח: איביץ' מועמד לשפילד וונסדיי

אקס מכבי גם מוביל בסוכנויות ההימורים לג'וב האנגלי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  15.01.21 - 19:33
תחילת כתבה

האם התחנה הבאה בקריירה של ולדימיר איביץ' מתקרבת? היום (שישי) דווח בתקשורת הסרבית והאנגלית כי המאמן הסרבי, שפוטר רק לפני חודש מווטפורד, נמצא על הכוונת של שפילד וונסדיי - גם היא מליגת המשנה באנגליה. כזכור, איביץ' שהצליח מאוד בישראל עם שתי אליפויות במכבי תל אביב זכה להתעניינות מהאלופה הישראלית, אבל ככל הנראה לא יחזור אליה - עקב ההחלטה להמשיך עם פטריק ואן לוון עד תום העונה.

איביץ' פתח את העונה הנוכחית כמאמן הצרעות, אבל כזכור פוטר במפתיע אחרי ארבעה חודשים בלבד - לטענת התקשורת המקומית, בשל סכסוך עם הכוכב וה"סמל" של הקבוצה, טרוי דיני. המאמן הסרבי הוזכר במהלך החודש האחרון גם כמועמד לאימון נבחרת סרביה, אבל מלכתחילה לא נחשב פייבוריט לתפקיד, ומי שייכנס לג'וב יהיה לוקה מילוייביץ'.

"הינשופים" מחפשים את המאמן השלישי שלהם העונה: גארי מונק היה זה שפתח את העונה הנוכחית, אבל הוחלף בנובמבר ע"י טוני פוליס - ששימש כמאמן חודש אחד בלבד! והלך הביתה אחרי 10 משחקים בסה"כ, מהם ניצח רק אחד. נכון למחזור ה-23, שפילד נמצאת רק בשל הפרש שערים מעל הקו האדום - לאחר שגם הופחתו ממאזנה שש נקודות ע"י ההתאחדות האנגלית. איביץ' נחשב למועמד המוביל גם ע"פ סוכנויות ההימורים, עם יחס של 4/7, מעל שמות ידועים כמו רוי קין ומיק מקארתי (שפוטר זה עתה מאפואל ניקוסיה).