על המשבצת של אובמיאנג: כך סולומון ישולב

ב"אקספרס" ניתחו והציגו את הרכב ארסנל יחד עם הישראלי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  16.01.21 - 08:24
תחילת כתבה

שני שערים לרשת של ריאל מדריד בליגת האלופות וכשרון בלתי נגמר הפכו את מנור סולומון לאחד השחקנים הצעירים המבוקשים בתקופה האחרונה ונראה שלונדון מחכה לו. ארסנל מועמדת לקלוט את הקשר וב"אקספרס" ניסו לנתח כיצד התותחנים ייראו יחד איתו ב-11.

בעוד עמדות ההגנה והקישור די מאוישות נכון לעכשיו, מיקל ארטטה מבצע שלל ניסויים בחלק הקדמי וצירופו של סולומון ייתן לו אופציות נוספות. "הוא יכול לשחק בשני האגפים, בעוד בוקאיו סאקה הרשים לאחרונה בימין. זה אומר שסולומון יהווה פתרון לאגף השמאלי", נכתב ב"אקספרס".

למעשה, ההכרזה הזו לא ממש מובנת מאליה משום שהעונה מי שנמצא דרך קבע באגף שמאל של ארסנל הוא פייר אמריק אובמיאנג. למרות זאת, הכוכב נראה רע מאוד העונה והבקיע רק שלושה שערי ליגה - אחד מהם בפנדל. "אובמיאנג ומתקשה להוציא מהעמדה הזו את המיטב", נכתב ב"אקספרס". "אם סולומון ישחק בשמאל, הוא ייאבק על מקומו בחוד עם אלכסנדר לקאזט, מאבק בו הצרפתי ינצח בהתחשב בתקופה הטובה בה נמצא".

כמובן שיש לארסנל אופציות נוספות בחלק הקדמי כמו וויליאן, ניקולא פפה וגבריאל מרטינלי, אבל השניים הראשונים מאכזבים מאוד והאחרון סובל מפציעות. מהפכת הצעירים של ארטטה הוכיחה את עצמה בתקופה האחרונה בעוד שחקנים כמו אמיל סמית' רואו וסאקה לקחו פיקוד, כך שאם הוא יישאר המאמן לא מופרך שסולומון יזכה לעדיפות.

וכך ייראה ההרכב של ארסנל יחד עם סולומון:
ברנד לנו; הקטור ביירין, גבריאל, פאבלו מארי, קיירן טירני; גרניט ג'אקה, תומאס פארטיי; בוקאיו סאקה, אמיל סמית' רואו, מנור סולומון; אלכסנדר לקאזט (פייר אמריק אובמיאנג).