הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דיווח: מנצ'סטר יונייטד מעוניינת בעוסמאן דמבלה

המועדון האנגלי יפנה לברצלונה בנוגע לשחקן הכנף הצרפתי במידה וסאנצ'ו לא יגיע בקיץ

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  29.01.21 - 21:28
עוסמאן דמבלה. ימצא בית חדש במנצ'סטר? (Getty)
עוסמאן דמבלה. ימצא בית חדש במנצ'סטר? (Getty)

תצליח סוף סוף להנחית את שחקן הכנף אותו היא מחפשת? זה לא סוד שמנצ'סטר יונייטד חושקת כבר תקופה ארוכה בשחקן בכיר לעמדת הקיצוני. החיזורים אחר ג'יידון סאנצ'ו כמעט והבשילו בקיץ האחרון, אך לבסוף לא יצאו לפועל והשדים האדומים נותרו בידיים ריקות. הפעם, ביונייטד מכינים תוכנית גיבוי - עוסמאן דמבלה.

הקיצוני של ברצלונה, שעבר גם הוא בדורטמונד, מתקשה להשתלב בקבוצה מקטאלוניה מאז שהגיע בקיץ 2017. הצרפתי הרבה להיפצע בשנים האחרונות ושותף עד כה ב-108 משחקים במדים הכחולים-סגולים, בהם כבש 25 שערים ובישל 19 - תפוקה מאכזבת עבור מי שנרכש תמורת סכום אדיר של 130 מיליון יורו. העונה, על אף שמקבל קרדיט מרונלד קומאן בהרכב הקטאלונים, מצא הצרפתי המוכשר רק שש פעמים את הרשת ב-24 הופעות בכל המסגרות.

דמבלה, ששמו נקשר לא פעם באירועים ביזאריים במהלך תקופתו בברצלונה, עשוי להתפתות למעבר לבית חדש במנצ'סטר, שם צפוי לו תפקיד מפתח. השדים האדומים אומנם החתימו בחלון ההעברות הנוכחי את אמאד דיאלו בן ה-18 בתפקיד דומה, אך מדובר בהשקעה לטווח ארוך, כשהציפייה מדמבלה בן ה-23 שישתלב מיידית. בנוסף, העיתונאי הגרמני כריסטיאן פאלק מדווח כי בניגוד לפרסומים, צ'לסי לא מעוניינת ברכישתו של הצרפתי.