הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"לא מוסרי ולא מקצועי": סערת פנטזי באנגליה

הצרות של גריליש הגיעו לפפ. וילה אסרה על שחקניה להשתתף

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  23.02.21 - 15:01
(Getty)
(Getty)

בשנים האחרונות, ליגות הפנטזי הפכו להיות עניין גדול לא פחות מהמשחקים עצמם, עם עיסוק בלתי פוסק בהן ברחבי הרשת. כעת, באנגליה פורסם כי באסטון וילה אסרו על שחקניהם לקחת חלק במשחק, זאת בשל חשד להדלפת פציעה של הקפטן, ג'ק גריליש.

ביום ראשון האחרון, וילה הפסידה 2:1 ללסטר בבית, במשחק שבו גריליש לא שותף אחרי כמעט 50 משחקים, ולפי "טיימס" בהנהלת המועדון חושדים שהעדרותו של הקפטן הודלפה על ידי חשבון בפנטזי.

עוד לפני המשחק, חשבון ברשתות החברתיות בשם "FPL Insider" חשף כי שלושת שחקני וילה, מאט טארגט, ניל טיילור וקונור הוריהיין (המושאל לסוונזי) הוציאו את גריליש מהרכב קבוצות הפנטזי שלהם, כמו גם מספר אנשי צוות במועדון.

מטבע הדברים, מנג'ר וילה, דין סמית', לא ממש אהב את הפרשה ואמר על כך אחרי המשחק: "נודע לי שברשתות החברתיות נפוצו שמועות שהוא לא הולך לשחק. אם זה מגיע ממתחם האימונים שלנו, אני אמצא את מי שעשה את זה ואטפל בו. זה לא דבר שמשמח אותי.

גם פפ גווארדיולה התייחס לסערת הפנטזי של גריליש: "אני יודע ששחקנים משחקים בזה, אבל אני לא יודע מה זה. לפעמים אתה בוחר בשחקנים שיש להם חברים מקבוצות אחרות והם מדברים בניהם, זה לא מוסרי ולא מקצועי".