הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"יעלה יותר מפרננדש": סיטי סימנה יהלום

דיווח: פפ מעוניין בנונו מנדש, מגנה השמאלי של ספורטינג

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.03.21 - 10:30
(GETTY)
(GETTY)
תחילת כתבה

כשמנצ'סטר סיטי מציבה לעצמה שחקן בראש רשימת הרכש, היא לרוב לא מפחדת לפתוח את הארנק. הבוקר (שבת) דווח ב'א בולה' הפורטוגלי שהתכולים סימנו לעונה הבאה את אחד המגנים השמאליים המבטיחים ביבשת, נונו מנדש. למרות שמנדש רק בן 18 ורק בעונה זו זכה לחולצת ההרכב של ספורטינג ליסבון העסקה בכלל לא הולכת להיות זולה.

בזמן שהגדולות של אירופה מחזרות אחר מנדש, כאשר סיטי ניצבת כרגע בפול פוזישן, נשיא המועדון, פרדריקו ורנדאס, הבהיר שהמגן עשוי להיות השחקן היקר בתולדות המועדון, ובכך ישבור את שיא המכירה של ברונו פרננדש - 55 מיליון יורו.

לפי אותו דיווח מוליכת הטבלה בפרמיירליג כבר יצרה קשר עם ספורטינג שמוכנה לפתוח במשא ומתן משום שהיא מבינה שזה הזמן לפנות את המניות עבורו. למרות שמנדש מחזיק בסעיף שחרור של 70 מיליון יורו, לאחר שהאריך את חוזהו עד קיץ 2025, ורנדאס צפוי לקבל הצעה נמוכה יותר עבורו, אך בכל זאת הוא יעלה יותר מפרננדש ככל הנראה.

רק לפני שלושה ימים מנדש זכה לקבל הכרה גם בזירה הבינלאומית כשערך הופעת בכורה ורשם 90 דקות ב-0:1 של פורטוגל נגד אזרבייג'אן. עד כה העונה שיחק ב-26 משחקים של ספורטינג בכל המסגרות בהן תרם שער ושני בישולים, כאשר הירוקים נמצאים בדרך הבטוחה לאליפות ראשונה מאז עונת 2001/2002.