מאבק משולש: ענקיות אנגליה בעקבות אודגור

דיווח: צ'לסי וליברפול צפויות להלחם עם ארסנל על הנורבגי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.03.21 - 19:20
תחילת כתבה

צפו בתקציר הניצחון של טורקיה על נורבגיה.

מרטין אודגור הגיע לריאל מדריד בקול תרועה רמה, כשהיה בן 17 בלבד. "הדבר הגדול הבא", הרבה הכריזו, אך הנורבגי לא הצליח לנצל את ההזדמנויות שקיבל במדי הבלאנקוס, והושאל מספר פעמים מאז. העונה, מאז שהגיע לארסנל בינואר האחרון, נראה כי השחקן בן ה-22 פורח מחדש.

אודגור הפך לשחקן מפתח בהרכב של ארטטה ונראה פשוט מצויין במדי התותחנים, כולל שער מול טוטנהאם בדרבי של צפון לונדון. היכולת הטובה של אודגור לא נעלמה מעינהן של הקבוצות הגדולות בפרמייר ליג, ובזמן שארסנל מעוניינת מאוד לרכוש אותו מריאל, גם ליברפול וצ'לסי לוטשות בו מבטים. כך מדווח היום (ראשון) ב"דיילי מייל". 

לפי הדיווח, החשש הגדול ביותר של ארסנל הוא תג המחיר שהמדרידאים עשויים לדרוש. בעוד שהספרדים אמרו בעבר כי ערכו של הקשר עומד על 30 מיליון ליש"ט, התותחנים דואגים ממצב בו סכום זה עלול לעלות ולהגיע לאזור ה-50 מיליון ליש"ט, בעקבות התחרות הצפויה על שירותיו.

הקשר אמנם שייך לריאל מדריד, ואמור לשוב אליה לקראת העונה הבאה, אך ראשי המועדון מעוניינים לפנות תקציב לשם הבאת ארלינג הולאנד או קיליאן אמבפה בקיץ הקרוב. בעקבות הרצון להתחזק באחד מכוכבי הענק, סביר בהחלט להניח שבמועדון יעדיפו למכור את אודגור, ולנו רק נותר לראות לאן הוא יעבור.