אק מתכנן: שלישיית הכוכבים שתחזור לארסנל

דיווח: המיליארדר יצרף את הנרי, ברגקמפ ו-ויירה להנהלה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.04.21 - 11:25
תחילת כתבה

האם ארסנל בדרך לעידן חדש? עם או בלי קשר למהומות סביב הכניסה ל"סופר ליג", רוחשות השמועות סביב האפשרות שהתותחנים יעברו לבעלות חדשה - אחרי 14 שנה תחת בעלותו של המיליארדר האמריקני סטן קרונקי. מי שהציע לרכוש את הקבוצה הוא דניאל אק, האיש שעומד מאחורי אפליקציית "ספוטיפיי" - ואם להשתמש בטרמינולוגיה של יישומון המוזיקלי הפופולרי, יש לו כמה שמות מעולים בפלייליסט.

ע"פ דיווח של ה"דיילי טלגרף", אק מתכנן לצרף אליו (במידה והרכישה תתבצע) לא אחר מאשר שלוש אגדות ארסנל שיהיו חלק מההנהלה: תיירי הנרי, דניס ברגקמפ ופטריק ויירה. כפי שנכתב בדיווח של העיתונאי מאט לואו, השלושה אמורים להיות חלק מההקמה מחדש, וגם לתרום מהניסיון העשיר שלהם במועדון וביחסים עם הקהל. בנו של סטן קרונקי, ג'וש, אמנם התעקש ש"הקבוצה אינה למכירה", אך בבריטניה מעריכים כי האפשרות של שלושת הכוכבים הללו שוב במערכת של ארסנל, תפעיל לחץ על הבעלים האמריקני למכור.

כזכור, אק פרסם ציוץ בחשבון הטוויטר שלו, סמוך לסאגת הסופר ליג, בו ציין כי "כילד, עודדתי את ארסנל ככל שיכולתי. אם KSE (קבוצת הספורט בבעלות קרונקי) תמכור את ארסנל, אשמח לתרום את חלקי". עם או בלי קשר, הנרי צוטט סביב סאגת הסופר ליג כמי שאמר: "המועדון שייך לאוהדים. אני אוהב את המועדון ואתמוך בו עד יום מותי, אבל אני לא מזהה אותו אחרי מה שקרה. לא הבנתי את הצעד של ההנהלה".