דיווח: סטן קרונקי התכוון למכור את ארסנל

למרות ההכחשות, ה"מייל" טוען: המועדון יהיה על המדף בקרוב

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.05.21 - 07:08
(getty)
(getty)
תחילת כתבה

כשהקבוצה מדשדשת והקהל מתרחק, לאחר שני הפסדים רצופים - ניתן לשמוע גם רוחות חדשות בארסנל. הבוקר (ראשון) מפרסם ה"דיילי מייל" כי למרות הצהרותיו של הבעלים הנוכחי, סטן קרונקי, התותחנים אכן יעמדו למכירה בקרוב. כזכור, איש העסקים השבדי דניאל אק (מייסד אפליקציית "ספוטיפיי") הלהיב את הרוחות כשהגדיר עצמו אוהד הקבוצה, וטען כי יהיה מעוניין לרכוש אותה אם תימכר.

ע"פ הפרסום ב"דיילי מייל", קרונקי אמנם מכחיש כי ימכור את הקבוצה ("אין בכוונתי להיענות לאיזושהי הצעה", אמר פומבית בעקבות ההתעניינות מאק ומגורמים נוספים) - אבל כבר לפני שנתיים, נענה להצעה של שני משקיעים - מיליארדר ניגרי בשם אליקו דנגוטה, ורוסי בשם אלישר אוסמנוב, שהציעו סכום של 1.7 מיליארד ליש"ט על הקבוצה. העסקה לא יצאה אל הפועל, אך זו ההוכחה שקרונקי כן היה מוכן לשמוע על ההצעה, וכעת נותר רק הוויכוח על המחיר.

כזכור, הדיווחים הללו אינם מתפרסמים בחלל ריק - החלטת ארסנל להצטרף ל"סופר ליג" קצרת הימים עוררה גלי מחאה בקרב אוהדי הקבוצה, שקראו לקרונקי למכור את המועדון לבעלים אחר; ועל הרקע הזה הגיעו גם הציטוטים של אק, שע"פ דיווחים אחרים מתכנן להחזיר למועדון סוללת כוכבים, בדמותם של דניס ברגקמפ, פטריק ויירה ותיירי הנרי, שייקחו עימו חלק בניהול השוטף. אז האם איש העסקים האמריקני אכן "ישחרר"? מה שבטוח הוא, שהסאגה הזאת תהיה איתנו עמוק אל תוך הקיץ.