פפ: "התואר הכי קשה בקריירת האימון שלי"

מנג'ר סיטי שיתף בתחושותיו אחרי הזכיה: "גאה בשחקנים שלי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  12.05.21 - 07:15
(GETTY)
(GETTY)
תחילת כתבה

בקבוקי השמפניה של מנצ'סטר סיטי המתינו בקירור כמה שבועות, אך אמש (שלישי) הגיע זמנם להיפתח, זאת לאחר שהיריבה הגדולה מנצ'סטר יונייטד הפסידה ללסטר ובעצם העניקה לסיטיזנס רשמית את תואר האליפות השביעי בתולדותיהם והשלישי בארבע העונות האחרונות.

פפ גווארדיולה, שזכה בתארו ה-31 בקריירת האימון, סיפק ראיון נרחב ובו המנג'ר דיבר את תחושותיו בעונה מיוחדת זו. "זו הייתה עונה כמו שלא הייתה מעולם, וזה היה התואר הכי קשה שבו זכיתי בתור מאמן. אני יכול להגיד שהפרמייר ליג היא בפער הליגה בה הכי קשה לשחק. אנו תמיד נזכור את העונה הזו על בגלל הצורה בה זכינו" הסביר גווארדיולה. "אני כל כך גאה להיות מאמן בקבוצה עם כל כך הרבה שחקנים מיוחדים. לעבור עונה כזו, עם כל ההגבלות והקשיים, מראה שהעקביות שיש לנו היא יוצאת דופן ובלתי מתפשרת".

המנג'ר הקטאלוני המשיך בדבריו: "בכל יום השחקנים שלנו נלחמים על ההצלחה ומנסים רק להשתפר. הם היו עמידים ובעלי חוסן נפשי. בתחילת כל עונה, האליפות זו המטרה הכי חשובה שלנו מכיוון שאתה צריך להיות שם בכל שלושה ימים ולשחק נגד היריבות הכי גדולות שלך. רק אם אתה הכי טוב בכל שבוע, אתה יכול לזכות באליפות. זו הצלחה גדולה של המועדון והצוות שלי".

גווארדיולה גם דאג להביע את הערכתו כלפיי האוהדים: "הכי חשוב זה להודות להם. ברגעים הכי קשים שלנו, לא יכולנו לשמוע את הקהל מאחורינו כמו בדרך כלל, אבל אנחנו יודעים שהם איתנו בכל מקום וזה הרים אותנו. אני מבטיח להם שאנחנו מרגישים את האהבה שלהם ומעריכים אותה, לא היינו משיגים את מה שהשגנו בלעדיה. אני מקווה שנוכל לחגוג כולנו ביחד בעתיד הנראה לעין. זו הייתה שנה כל כך קשה להרבה אנשים. התואר הזה הוא בשביל כל האוהדים שלנו ובשביל קולין בל והמשפחה שלו".

פרננדיניו, הקפטן בן ה-36, שעתיד להאריך את חוזהו ובכך להשלים את עונתו התשיעית בסיטי הוסיף: "זכייה באליפות שווה הכל בשבילי, ובשביל כל שאר השחקנים. לזכות באליפות זו ההגשמה של כל השאיפות שלנו. זה מה שכל שחקן חלם עליו בילדות וכשחקן צעיר. להיות הקפטן של הקבוצה הזו זה כבוד גדול ופריבילגיה גדולה כי השחקנים שלנו נתנו הכול לאורך העונה".