איפה בניון? דירוג שחקני צ'לסי וארסנל

באנגליה העניקו ציון מאכזב לתקופה של כוכב העבר: "לא מצא בית בסטמפורד ברידג'"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  12.05.21 - 19:43
תחילת כתבה

יוסי בניון נהנה מאחת הקריירות הבינלאומיות הגדולות של שחקן ישראלי, אבל הפרקים שלו בארסנל ובצ'לסי לא היו מרשימים בלשון המעטה. לקראת משחק הליגה בין שתי הקבוצות, ב"מירור" דירגו את 11 השחקנים שלבשו את המדים של שתי הקבוצות וכוכב העבר הישראלי דורג במקום העשירי.

"ידוע יותר בזכות התקופות שלו בווסטהאם וליברפול, הישראלי הוורסטילי ערך 49 הופעות בשתי הקבוצות יחד. הוא היה אחד משחקני הרכש האחרונים בקיץ 2011 ולמרות שבילה רק עונה אחת כמושאל, הבקיע שש פעמים ב-25 הופעות", נכתב. "התקופה בסטמפורד ברידג' כללה שלל פציעות והוא לא באמת מצא שם בית ממילא". בניון קיבל ציון של 2 מתוך 10 על התקופה בצ'לסי, 4 מ-10 על התקופה בארסנל ובסך הכל 6.5 מתוך 10 על הקריירה שלו באנגליה.

בניון, למעשה, עקף שחקן אחד בלבד - לסאנה דיארה - שרשם 20 הופעות פרמייר ליג בלבד בשתי הקבוצות. דויד לואיז הגיע למקום התשיעי עם דירוג של 4 מ-10 על העונה הנוכחית בארסנל ו-וויליאן, שהצטרף לתותחנים בקיץ דורג שמיני כאשר העונה שלו בארסנל קיבלה את הציון 2 מ-10.

מי בשלישיה הראשונה, אתם שואלים? למקום השלישי הגיע אגדת צ'לסי פטר צ'ך שנהנה גם מתקופה לא רעה בארסנל וקיבל ציון של 9.5 על ימיו בבלוז ו-6 על אלה בצד האדום של העיר לונדון. ססק פברגאס דורג שני עם ציון של 9 בארסנל ו-8.5 בצ'לסי ולמקום הראשון הגיע אשלי קול שהיה חלק מעונת הבלתי מנוצחים של ארסנל ואחד מעמודי התווך בהגנת צ'לסי בתקופת רומן אברמוביץ'.