הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מנצ'סטר יונייטד: "השדים האדומים פייבוריטים להחתים את קיין"

דיווח: האדומים ינסו לעקוף את סיטי במירוץ אחר חלוץ טוטנהאם, ההעברה לא תקודם לפני היורו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  10.07.21 - 06:43
ינחת באולד טראפורד? קיין (getty)
ינחת באולד טראפורד? קיין (getty)

אחרי תקופה ארוכה, עושה רושם שהארי קיין עושה את עליית המדרגה למעמד של סופרסטאר: החלוץ האנגלי, שהפך אולי ל"מספר תשע" הטוב ביותר בפרמייר ליג, עובר קיץ מצוין גם עם הנבחרת - שער הניצחון שלו מול דנמרק ביום רביעי העלה את אנגליה לגמר היורו הראשון בתולדותיה, וקיין עלה לארבעה שערים בטורניר (ורחוק שניים נוספים מזכייה בתואר מלך שערי יורו 2020).

אבל קיין מספק כותרות גם מחוץ למגרש - החלוץ שגדל והפך לכוכב הגדול ביותר של טוטנהאם, הביע יותר מפעם אחת את רצונו לעזוב לקבוצה גדולה יותר, כאשר על פי כל הדיווחים הוא מעוניין להישאר באנגליה. כל זה הופך את הקבוצות הבכירות במדינה, ובעיקרן שתי הקבוצות ממנצ'סטר - סיטי ויונייטד - למי שנחשבות פייבוריטיות לזכות בקיין. אתמול (שישי) פרסם ה"פוטבול אינסיידר" כי יונייטד, שלאחרונה הודיעה על החתמתו של ג'יידון סאנצ'ו, הפכה למועמדת המובילה להחתים את החלוץ.

על פי הדיווח, טוטנהאם שבתחילה דרשה על קיין סכום של 150 מיליון ליש"ט, מוכנה להתגמש ותדרוש "רק" 100 מיליון, כשבנוסף אמורים לעבור שני שחקני הרכב מיונייטד לספרס. באולד טראפורד, כך מדווח ה"אינסיידר", מתכוונים לנצל את ההזדמנות ולעקוף את שתי היריבות העיקריות על ליבו של קיין (לפחות בשלב הזה) - צ'לסי, והיריבה העירונית סיטי. השדים האדומים מעוניינים כך לחזור לפסגת הכדורגל האנגלי והאירופי, אחרי לא מעט שנים שנותרו מאחור ביחס לסיטיזנס ולליברפול. בכל מקרה, העברה שכזו (אם תתרחש) - כמו גם ההודעה הרשמית והסופית על הגעתו של סאנצ'ו ליונייטד - לא תקרה לפני משחק הגמר, מחר בערב בוומבלי.