הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"לא הצליח לדבר": על הלילה שסיבך את רוני

מאמן דרבי תועד "מתנדנד" והתלונן על סחיטה, המשטרה הכחישה. פרטים חדשים מהסערה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.07.21 - 10:42

תגיות: וויין רוני

תחילת כתבה

אחרי שתועד ברשת החברתית "סנאפצ'אט" כשהוא נמצא בלוויית דוגמנית ושתי חברותיה, וויין רוני ממשיך להעסיק את התקשורת הבריטית. הבוקר (שלישי) נחשפו פרטים חדשים מהלילה הסוער של מאמן דרבי קאונטי, שהציף את הרשתות בימים האחרונים.

כזכור, רוני, אדם נשוי ואב לארבעה ילדים, צולם בשעה 05:15 בבוקר עם שלוש נשים שטוענות שהוזמנו לחדר VIP של רוני במועדון בשם "צ'יינהוייט" - שם הובטח להם "אחד הלילות הפרועים בחייהם". אחת מהן, טיילר ריאן, היא זו שתיעדה את רוני ב"סנאפצ'אט". חשוב לציין כי היא טענה שלא היה מגע מיני, אלא פשוט "ערב נהדר" אשר בסיומו רוני נראה מעולף בחדר בית המלון.

רוני עצמו טען שנפל קורבן ועל פי התקשורת האנגלית, הוא אף חושש מסחיטה בעקבות אותן תמונות שהפכו לוויראליות. עוד נכתב שמקורבים לרוני טענו שהנושא הועבר לטיפול משטרת מנצ'סטר, אך דובר המשטרה המקומית הבהיר שלא הוגשה תלונה רשמית: "איננו מודעים לכך, כרגע אין מעורבות משטרתית".

בינתיים, אשתו של רוני, קולין, נצפתה נופשת על החוף בוויילס יחד עם ילדיה ונראה שהיא מתעלמת מהדרמה. "היא לגמרי מאחוריו", טען גורם שמעורה בפרטים בשיחה עם ה"סאן". "גם היא מרגישה שהוא נפל קורבן לתרמית. היא דיברה איתו ומגבה לחלוטין את גרסתו לאירועים, הם סולידיים".

עוד לפני התמונות מחדר המלון, אוהד כדורגל מקומי צילם את רוני ברחוב כששתיים מהבנות הולכות אחריו. "רצתי לכיוונו כשראיתי שזה הוא", אמר האוהד ל"סאן". "כל כך התרגשתי לראות את הגיבור שלי. זה היה ברור שהיה לו 'לילה קשה', הוא התנדנד והתקשה לחבר משפטים יחד. היה אור יום בחוץ כבר".