הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הארי קיין הודיע: "החלטתי להישאר בטוטנהאם"

החלוץ יכבד את חוזהו. יוביל למעבר של כריסטיאנו רונאלדו למנצ'סטר סיטי?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.08.21 - 14:27
תחילת כתבה

אחת מהסאגות הגדולות של הקיץ בחלון ההעברות הגיעה לסיומה. הארי קיין, שחוזר כל הקיץ על ידי מנצ'סטר סיטי, הודיע היום (רביעי) כי הוא מתכוון להישאר בצפון לונדון גם העונה: "היה מדהים לראות את קבלת הפנים של האוהדים בראשון, ולקרוא את הודעות התמיכה שקבילתי בשבועות האחרונים. אני אשאר בטוטנהאם הקיץ ואהיה מרוכז ב -100% כדי לסייע לקבוצה להצליח". 

כבר בסוף העונה הקודמת, הודיע הכוכב של התרנגולים כי הוא מעוניין להמשיך הלאה, ולהצטרף למועדון שהוא מאמין שיכול לרוץ לכל התארים. מנצ'סטר סיטי הייתה המועמדת העיקרית להנחית את החלוץ, ורדפה אחר השחקן במשך כל הקיץ. ההצעה האחרונה של האלופה הייתה בגובה של 150 מיליון פאונד, אך דניאל לוי, יו''ר טוטנהאם, קבע תג מחיר בגובה 175 מיליון פאונד, ובהנהלת הקבוצה לא היו מוכנים להתפשר על כך.

קיין רצה מאוד במעבר, אבל בימים אחרונים הבין כי הפערים בין טוטנהאם לסיטי גדולים מדי, והוא החליט לכבד את החוזה שלו ולהתחייב לטוטנהאם. זאת הסיבה לכך שהוא שותף במשחק האחרון של הקבוצה, ועלה מהספסל בניצחון 0:1 על וולבס.

כעת, לאחר הצהרתו של קיין, נראה כי השאלה הגדולה שנותרה לא פתורה היא עתידו של כריסטיאנו רונאלדו. הפורטוגלי הביע את רצונו לעזוב את יובנטוס בתחילת השבוע, ומנצ'סטר סיטי עלתה בכותרות כאחת המועמדות הבכירות לקלוט את השחקן. על פי דיווחים, יובנטוס מעריכים את שוויו של רונאלדו ב-25 מיליון פאונד. סוכנו של השחקן, ז'ורז'ה מנדס, כבר יצר קשר עם הנהלת סיטי, שמצידה אמרה שהיא אינה מוכנה לשלם את הסכום. האם לאור ההתפתחות עם קיין הסיטיזנס ישנו כוון? צפו להתפתחויות.