הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"מגוחך". באנגליה שבו לדיון ליונל מסי מול כריסטיאנו רונאלדו

גארי נוויל וג'יימי קראגר התווכחו: מי יתרום יותר לאחר שהוא עולה מהספסל?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  14.09.21 - 11:20
תחילת כתבה

כמה פעמים יצא לכם להיות חלק או לשמוע שיחה שבמרכזה עומדת השאלה: מי טוב יותר, מסי או רונאלדו? לא פעם ולא פעמיים אנחנו מנחשים. כשעוסקים בשאלה הזו אנשים מביני עניין, תמיד מעניין לשמוע מה יש להם להגיד. שחקני העבר גארי נוויל וג'יימי קאראגר, דנו אתמול (שני) בסוגיה במהלך תוכנית טלוויזיה באנגליה וסיפקו אמירות מעניינות.

השיחה החלה כאשר נוויל, קפטן מנצ'סטר יונייטד בעברו סיפר כי נשאל ע"י מישהו מיהו השחקן שאותו יעדיף להעלות מן הספסל בעת הצורך. לדעתו, יש תשובה חד שמשמעית לשאלה: "זה יהיה כריסטיאנו רונאלדו, אין ספק שזה יהיה רונאלדו", הסביר המגן הימני האגדי, "אני מסתכל על הדרך שבה הוא כובש, הוא יכול להבקיע עם הרגל החלשה, מרחוק, פנדלים, עם הראש כמובן ואפילו בעיטות חופשיות הוא מסוגל להבקיע". זה לא עצר שם כאשר היה נחרץ יותר בהמשך: "בשבילי, הוא הכדורגלן הכי גדול אי פעם".

בסופו של דבר נוויל אמר כי מה שמכריע את הכף עבורו זה המספרים בנבחרת ובאלופות: "החלקים הכי חשובים זה שיא השערים הבינלאומיים שלו והעובדה שזכה חמש פעמים בליגת האלופות עם קבוצה פחות טובה משל מסי". אחרי המונולוג הארוך של נוויל, קאראגר לא יכל להישאר אדיש ואמר שהטענה של עמיתו "מגוחכת". הוא ניסה להסביר: "רונאלדו לא הטוב ביותר אי פעם, חברו (מסי) כן. אתה מדבר על מי עדיף להעלות מהספסל. מסי כבש פי 2 יותר שערים מהספסל מאשר רונאלדו".

בלם העבר של ליברפול המשיך וניסה לבסס את טענתו: "אני מסכים שברגל החלשה ובראש רונאלדו טוב יותר, אך את הדברים שמסי עושה אתה פשוט לא מאמין שאתה רואה. רונאלדו עושה דברים שגם שחקנים אחרים מסוגלים לעשות", קאראגר המשיך להחמיא לפרעוש: "הדברים שמסי עושה אלו דברים שלא ראינו מעולם". בסופו של דבר ניסה להסביר את הבחירה של חברו ברונאלדו: "אני חושב שנסחפת קצת כמו שהרבה נוטים לעשות עם שחקני יונייטד".