הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ישוב למדי הזברה? "אולי פוגבה יגיע ליובה"

ראיולה התייחס לעתידו של קשר יונייטד: "זה תלוי גם בהם"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  17.09.21 - 18:45
(GETTY)
(GETTY)
תחילת כתבה

מנצ'סטר יונייטד אמנם התחמשה בכריסטיאנו רונאלדו, גיידון סאנצ'ו ורפאל וראן בדרך אולי לחזור לימיה הגדולים, ולמרות זאת פול פוגבה עדיין שוקל את עתידו. לפי הדיווחים השונים הצרפתי בן ה-28 לא מעוניין לחדש את חוזהו שמסתיים בקיץ הבא, ויהיה רשאי לנהל מו"מ עם מי שתחפוץ בו כבר מחודש ינואר.

בינתיים, סוכנו של פוגבה, מינו ראיולה, עובד שעות נוספות על מנת לבחור עבורו יעדר חדש ולמרות שהוא קושר בחודשים האחרונים לריאל מדריד ופ.ס.ז', ישנה גם אפשרות שפוגבה ישוב לקדנציה שנייה ביובנטוס. "הוא מסיים חוזה ביוני, אז נדבר עם מנצ'סטר יונייטד ונראה מה קורה", ראיולה סיפר לתקשורת באיטליה הערב (שישי). "יובנטוס? פול עדיין אוהב את העיר טורינו, יש סיכוי שיחזור ליובנטוס, אבל זה תלוי גם בתכניות שלהם".

סוכן העל התפנה גם לדבר על לקוח נוסף שלו, ג'יאנלואיג'י דונארומה. למרות שהמצטיין של היורו עדיין לא הפך לשוער הבכיר של פ.ס.ז', ראיולה בהחלט לא חושש ממעמדו והוא בטח שהוא יזכה בקרוב למפתחות. "קיילור נבאס? אין לי ספק שדונארומה יהיה השוער הפותח של פריז סן ז'רמן", אמר הסוכן.

על הפרידה המתוקשרת בין דונארומה למילאן אמר: "כאב לי לראות כיצד הם התייחסו לדונארומה. הוא קיבל את ההחלטה של החיים שלו, זו לא הייתה בגידה. הוא היה יכול לעזוב לפני ארבע שנים ולא עשה זאת".