הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ציון הדרך וההישג ההיסטורי: הערב של מאנה

ליברפול חגגה על פאלאס. הסנגלי: "אשמח לשחק מולה בכל סופ"ש"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.09.21 - 19:46
(GETTY)
(GETTY)
תחילת כתבה

חמישה משחקים, ארבעה ניצחונות, הפרש שערים 1:12 ומקום ראשון לפחות באופן זמני - אפשר להגיד שליברפול חזרה לעצמה אחרי העונה הקשה שעברה עליה. המייטי רדס השיגו 0:3 קליל על קריסטל פאלאס והראו שלמרות שלא ביצעו רכש רציני בחלון הקיץ הם כאן כדי להילחם על האליפות עד הסוף.

ונתחיל בכמה מספרים וציוני דרך:

* סדיו מאנה הבקיע את השער ה-100 שלו עבור ליברפול. השחקן ה-18 לעשות זאת.

* עשרה מ-100 השערים הללו הובקעו לרשתה של קריסטל פאלאס. היריבה המועדפת של מאנה.

* מלבד זאת, מאנה הבקיע בכל אחד מתשעת המשחקים שלו נגד קריסטל פאלאס. השחקן היחיד שהבקיע בתשעה משחקים רצופים מול אותה היריבה.

* זה היה המשחק ה-100 של ואן דייק בליברפול. המאזן: 76 ניצחונות, 16 תוצאות תיקו ושמונה הפסדים בלבד.

"אני אשמח לשחק מול פאלאס בכל סופ"ש", התלוצץ מאנה בסיום והוסיף: "אני בר מזל שהבקעתי כל כך הרבה מול פאלאס, אבל הדבר החשוב הוא שלוש הנקודות שהשגנו. אנשים בטוחים שמנצ'סטר סיטי, צ'לסי ומנצ'סטר יונייטד ייאבקו על האליפות. ננסה להציג את הטוב ביותר שלנו כדי לדאוג להיות באותה הרמה".

יורגן קלופ הוסיף: "זה היה אחת מתוצאות ה-0:3 הכי קשות אי פעם. היינו חייבים לתת את הכל. זה סוג המשחקים שאנחנו חייבים לנצח בהם,  גם כשאנחנו לא טובים. רצף המשחקים של רביעי-שבת קשה מאוד, אבל  הבקענו שערים יפים וניצלנו את המצבים הנייחים".

בנוסף החמיא קלופ למאנה: "ציון דרך ענק. שחקנים כמוהו עובדים קשה מאוד ומתגמלים את עצמם בצורה הזאת. זה היה משחק טוב מאוד של סדיו, הוא עבד קשה מאוד שוב".