הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

פפ VS הקהל והנתון המדאיג: סיטי בבעיה?

האלופה פישלה מול סאות'המפטון. הקטאלני ניסה לתרץ

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.09.21 - 20:46
(GETTY)
(GETTY)
תחילת כתבה

אלופה במשבר? אם מישהו חשב ששתי החמישיות שהבקיעה מנצ'סטר סיטי לרשת נוריץ' וארסנל מעידות שהיא תדרוס את הפרמייר ליג גם העונה, הגיע היום (שבת) 0:0 ביתי ומאכזב מאוד מול סאות'המפטון שעשוי להוביל לכך שתסיים מחזור נוסף מחוץ לטופ 4. החדשות הטובות? גם את העונה שעברה הסיטיזנס לא פתחו בצורה אידאלית, בלשון המעטה.

הנתון המדאיג מכל הוא שסיטי בעטה פעם אחת בלבד למסגרת. מדובר בכמות הפחותה ביותר של התכולים בליגה מאז מארס 2017 - ארבע שנים וחצי. יכול להיות שלא במקרה זה קרה דווקא במשחק ביתי ורגע אחרי שפפ גווארדיולה פתח חזית מול אוהדי האלופה במסע"ת אחרי המשחק בליגת האלופות מול לייפציג.

"לא אמרתי שום דבר פסול", התנער פפ אחרי התוצאה המביכה. "מעולם לא התלוננתי על כמות האוהדים שמגיעה או לא מגיעה לאצטדיון. לא עשיתי זאת מעולם ואהיה אסיר תודה גם רק אם 85 או 100 אנשים יגיעו. אני שמח בכל מצב". אגב, אם תהיתם, ביציעי האתיחד שוב נראו קרחות.

הפעם, פפ מצא נושא אחר להתלונן עליו, הלו"ז הצפוף. "לסאות'המפטון היו שבעה ימים להתכונן למשחק הזה, אנחנו התכוננו עשר דקות אתמול", אמר הקטאלני וגם ענה לביקורת על כך שלא הוחתם חלוץ בחלון: "זה לא שלא ניצחנו בגלל שאין לנו חלוץ, זה קרה בגלל שלא חילקנו כדורים טוב לשחקנים מקדימה".