הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אפשר לפנטז: כך יראה ההרכב של ניוקאסל

באנגליה חוזים שיפוץ בחורף. וגם: הפיצוי העצום שיקבל סטיב ברוס

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  11.10.21 - 11:14
תחילת כתבה

תהליך ארוך או לא, העברת הבעלות של ניוקאסל לידיים סעודיות מציתה בשבוע האחרון את הדמיון של כל אוהד כדורגל באשר הוא וכמובן שבאנגליה ממשיכים לסקר בדבקות את הנעשה במועדון. אחרי הדיווח בנוגע לרצון לרכוש ארבעה שחקנים ממנצ'סטר יונייטד, ב"מירור" בנו את ההרכב הפוטנציאלי של המגפייז אחרי חלון החורף במידה שיקבלו את מבוקשם.

למעשה, חלק נכבד מההרכב הנוכחי יהיה השלד של ה-11 שבנו בכלי התקשורת עם מרטין דוברבקה בין הקורות, מאט ריצ'י וחאבי מנקייו בהגנה, ג'ונג'ו שלבי וג'ו ווילוק, המושאל מארסנל, במרכז ואלן סנט מקסימן בשלישייה הקדמית. לצידם, נכללו בהתקפה ג'סי לינגארד, שהוביל את ווסטהאם למקום השישי בעונה שעברה ונחשב לשחקן ספסל ביונייטד, ואנתוני מרסיאל שנדחק לשולי הרוטציה של אולה גונאר סולשיאר.

לעומת זאת, מרכז ההגנה של ניוקאסל ישתנה לחלוטין כאשר מלבד בלם יונייטד אריק באיי, גם ג'יימס טרקובסקי נמצא על הכוונת של ניוקאסל. דוני ואן דה בייק משלים את חוליית הקישור בעוד שקאלום ווילסון, הכובש המצטיין של המגפייז שסובל מפציעות תכופות, נדחק לספסל.

בינתיים, באנגליה כבר בטוחים שבמשחק מול טוטנהאם בראשון סטיב ברוס כבר לא יאמן. המאמן הוותיק צפוי לקבל הודעת פיטורים עוד השבוע ומי שיחליפו זמנית על הקווים, הוא עוזרו גרהאם ג'ונס, זאת עד שימצאו במועדון מחליף בקליבר גדול יותר. ברוס, למקרה שדאגתם, לא ירעב ללחם וב"מירור" דווח שיקבל פיצוי עצום של שמונה מיליון ליש"ט על הפיטורים הצפויים.