הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

לוט בערפל: האם סטרלינג יעזוב את סיטי?

החלוץ מאוכזב ממעמדו בקבוצה. הגדולות באירופה עוקבות

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  12.10.21 - 18:27
תחילת כתבה

עננה סביב עתידו של ראחים סטרלינג. היום (שלישי) דווח בעיתון "מירור" האנגלי כי החלוץ של מנצ'סטר סיטי החליט שהוא לא מעוניין להאריך את החוזה אצל התכולים, עד שתפקידו בקבוצה יובהר לו. סטרלינג שנשארו לו עוד שנתיים לחוזה, מאוכזב מכך שמעמדו בקבוצה דעך העונה, והוא נדחק לספסל ברוטציה של פפ גווארדיולה.

מתוך שבעת משחקי הפרמיירליג של מנצ'סטר סיטי העונה, סטרלינג פתח בהרכב רק בשני משחקים, וחמשת המשחקים הנותרים עלה מהספסל. הפיחות בדקות של סטרלינג מפתיע במיוחד לאור הקמפיין הנהדר שהיה לו עם נבחרת אנגליה ביורו האחרון. השחקן בן ה-26 היה אחד השחקנים החשובים תחת גארת' סאות'גייט, והוא סיים את הטורניר עם שלושה שערים ובישול.

לפי מה שידוע, סטרלינג ערך כבר שיחה אישית עם גווארדיולה, בה פתח את הלב ואמר שהוא רוצה לקבל הזדמנות נוספת להוכיח את עצמו על המגרש, וכי הוא מתחייב להרשים אם יקבל תפקיד תפקיד משמעותי יותר בקבוצה.

דיווחים באירופה העלו שחלק מענקיות היבשת כבר הביעו עניין בסטרלינג, ביניהן ברצלונה ויובנטוס המשוועות לחיזוק בחלק הקדמי. במחזור הקרוב בפרמייר-ליג מנצ'סטר סיטי תארח את ברנלי, ושאלת עתידו של ראחים סטרלינג כנראה תמשיך לרחף באוויר.